Szukaj

Donald Tusk pokazał nowe zdjęcie wnuczki. Załapała się też Kasia. Uroczy obrazek

Donald Tusk aktualnie jest na kwarantannie w Brukseli, z dala od swojej rodziny. Na bieżąco stara się komentować obecną sytuację. Teraz wzruszył wszystkich, publikując na Instagramie zdjęcie córki i wnuczki. Dodał przejmujące słowa. 
Donald Tusk

Donald Tusk

Z powodu pandemii koronawirusa w Polsce wprowadzono stan epidemii. Rząd wprowadził restrykcje mające na celu ograniczenie transmisji choroby na ludzi. W galeriach zamknięto wszystkie sklepy oprócz spożywczych, drogerii lub aptek. Szkoły, kina, muzea, teatry, restauracje, bary, puby i kasyna również zostały wyłączone z użytku. Zakazane są też wszelkie zgromadzenia, poruszać można się w maksymalnie dwie osoby. Wszyscy Polacy powinni zostać w domach na kwarantannie.

Donald Tusk na kwarantannie w Brukseli

Były premier też należy do grona osób, które przebywają na kwarantannie. Jednak nie ma go w domu rodzinnym, izolacji został poddany w Brukseli już 12 marca. Powodem był kaszel oraz gorączka. W tym trudnym czasie Donald bardzo tęskni za rodziną. W wywiadzie dla Gazety Wyborczej zdradził, jak się czuje:

Od 12 marca jestem w izolacji. Wcześniej miałem publiczne spotkania w Belgii, Niemczech, Rumunii i Luksemburgu. Po powrocie zacząłem kaszleć, ale gorączka na szczęście nie była duża. Pani doktor zdecydowała bez testu, że na minimum 14 dni muszę zostać w domu. Jestem z nią w telefonicznym kontakcie. Dbają o mnie współpracownicy, co dwa, trzy dni znajduję pod drzwiami torbę z jedzeniem. Rodzina została w Polsce, w Gdańsku. Jestem w kontakcie z dziećmi i wnukami, żeby mimo tego wszystkiego uczestniczyć w ich życiu.

Donald Tusk opublikował zdjęcie wnuczki i córki na Instagramie

Mimo ciągłego kontaktu online i telefonicznie z rodziną, skutki rozłąki są odczuwalne dla wszystkich. Oprócz wielkiej tęsknoty dochodzi również strach o zdrowie każdego jej członków. Sytuacja pandemiczna na świecie jest niezwykle poważna, nikt nie wie, co przyniesie przyszłość.

Donald Tusk, jako dumny tata i dziadek bardzo chciałby uczestniczyć w codziennym życiu dzieci i wnucząt. Jednak póki co nie pozostaje mu nic innego jak czekać, aż wszystko minie. W międzyczasie cieszy oczy zdjęciami, które na bieżąco dostaje od córki Kasi. Chętnie dzieli się również nimi w sieci. Teraz zamieścił czułe zdjęcie pokazujące jego dwa szczęścia, jak napisał. Tymi słowami wzruszył wszystkich swoich obserwatorów.

Dwa szczęścia, czyli tęsknota w czasach zarazy.

View this post on Instagram

Dwa szczęścia, czyli tęsknota w czasach zarazy.

A post shared by Donald Tusk (@donaldtusk) on

W komentarzach natychmiast pojawiły się słowa otuchy:

  • Rozumiem, ja mam też dwa szczęścia i bardzo tęsknię, ale wytrzymam.
  • Proszę się trzymać.
  • Jeszcze będzie pięknie.
  • Wytrwałości i cierpliwości życzę Drogi Panie Premierze. Zdrowia i spokoju Panu i najbliższym życzę !!!


Kasia Tusk z córką

Kasia Tusk z córką

Donald Tusk

Donald Tusk

Donald Tusk

Donald Tusk

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×