Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

Księżna Kate i książę William koncertowo olali Donalda Trumpa. Już wiadomo, dlaczego odmówili spotkania na szczycie

Księżna Kate, książę William, Donald Trump

A Bracka i Michelle Obamów witali z otwartymi ramionami

Książę William i księżna Kate odmówili spotkania Donaldowi Trumpowi

Wygląda na to, że księżna Kate, książę William, czy jego ojciec, książę Karol, nie są wielkimi fanami Donalda Trumpa. Królewskie trio odmówiło spotkania z Prezydentem Stanów Zjednoczonych oraz Pierwszą Damą, Melanią Trump, podczas ich czterodniowej wizyty w Londynie, pozostawiając spotkanie z prezydencką parą na głowie królowej Elżbiety II. Monarchini podjęła gości w zamku na Windsorze samodzielnie, bo księcia Filipa próżno było wyglądać u jej boku. Taki stan rzeczy wzbudził ogromne kontrowersje.

Wstyd na cały świat! Donald Trump pokazał swój brak szacunku do królowej Elżbiety II. TRZYKROTNIE złamał zasady protokołu!

Nie jest normalnym, by prezydent USA spotykał się jedynie z królową podczas tak ważnej dyplomatycznej wizyty. Na nieszczęście dla niego – i ku satysfakcji jego oponentów – popularność Trumpa w Wielkiej Brytanii jest raczej niewielka. Nawet wśród rodziny królewskiej, która, dla porównania, w licznym gronie gościła Baracka i Michelle Obamów:

Ani Karol, ani William nie chcieli spędzić ani minuty w towarzystwie Donalda Trumpa, bo obaj się go brzydzą. Karol myśli, że jest kompletnym bufonem i wierzy, że jego spojrzenie na środowisko i zmiany klimatu są jednocześnie niebezpieczne i niemoralne. William jest zniesmaczony jego komentarzami pod adresem księżnej Diany, które wygłaszał w przeszłości i dał jasno do zrozumienia, że nie zamierza przebywać w tym samym pomieszczeniu co ten człowiek, nie mówiąc już o ściskaniu jego ręki czy rozmowie. W ten sposób królowa została sama, bo książę Filip wycofał się z podobnych obowiązków – wyjawia informator Hollywood Life.

Wygląda na to, że Donald prędko nie wróci w te strony. Po upokorzeniu, jakiego na “do widzenia” doznał ze strony premier Szkocji, Nicoli Sturgeon (wolała iść na Paradę Równości, niż spotkać się z Trumpem), można się spodziewać, że jego noga raczej nie postanie na Wyspach w ciągu najbliższych kilku lat.

Donald Trump obrzydliwie obraził księżną Kate i księżną Dianę, a jutro spotka się z królową. Pozwolił sobie na paskudny komentarz

Melania Trump w Londynie przeszła samą siebie. Tak elegancka nie była nawet na Balu Inauguracyjnym

To była bardzo trudna relacja. Jak naprawdę królowa Elżbieta II traktowała księżną Dianę? Niesamowite fakty wyszły na jawy

Jeszcze nikt nie upokorzył tak Donalda Trumpa! „Nie czuję się mile widziany w Wielkiej Brytanii”. Premier Szkocji dała mu popalić!Czy to dobrze, że Donald Trump został prezydentem USA?

×