Donald Trump publicznie upomniał Melanię. Jej reakcja była bezbłędna. Wszystko się nagrało

Donald Trump

Donald Trump

Donald Trump wraz z żoną we wtorkowe popołudnie złożyli kwiaty pod pomnikiem Jana Pawła II. Prezydent USA poprosił dyskretnie swoją żonę o uśmiech, a wtedy wydarzyło się coś nieoczekiwanego. Ta chwila przejdzie do historii. 

Prezydent USA Donald Trump wraz ze swoją żoną Melanią uczcili 100. rocznicę urodzin Karola Wojtyły. We wtorek małżonkowie złożyli kwiaty pod pomnikiem Jana Pawła II w Waszyngtonie. Niedaleko siedziby prezydenta znajduje się sanktuarium pod wezwaniem papieża Polaka. Para prezydencka spędziła tam pół godziny, by w wielkim skupieniu poświęcić się modlitwie.

Już w poniedziałek wieczorem Trump udał się pod kościół episkopalny św. Jana, położony naprzeciwko Białego Domu. W ręku trzymał Biblię i pozował do zdjęć fotoreporterom. Nie spodobało się to tamtejszym duchownym, którzy nie zostali uprzedzeni o wizycie głowy państwa. Duchowni skrytykowali prezydenta również za próbę ocieplenia wizerunku przy pomocy chrześcijaństwa.

Wizyta Trumpa w sanktuarium odbiła się szerokim echem w amerykańskich mediach, ponieważ przed jego siedzibą zebrała się grupa protestujących. Ochrona, aby umożliwić wyjazd kolumny samochodów prezydenckich, zdecydowała się na użycie wobec demonstrantów gazu łzawiącego.

Donald i Melania Trump składają kwiaty pod pomnikiem Jana Pawła II

Para prezydencka złożyła wieńce pod pomnikiem Karola Wojtyły i w zadumie oddała się modlitwie. Trump i jego żona byli otoczeni przez fotoreporterów, którzy pilnie śledzili każdy ruch prezydenta i jego żony. Po modlitwie przyszedł czas na krótką sesję zdjęciową. Małżonkowie stanęli przed obiektywami i wtedy wydarzyło się coś zaskakującego.

Prezydent rozdawał promienne uśmiechy i zdaje się, że o to samo dyskretnie poprosił swoją małżonkę. Na twarzy Melanii zamiast uśmiechu pojawił się dziwny grymas, a nagranie z udziałem Trumpów stało się hitem w sieci.

Film z tego wydarzenia zyskał ogromną popularność. Obejrzało go ponad 12 milionów ludzi. Jeden z dziennikarzy CNN nazwał go cichym buntem Melanii. Internauci w komentarzach prześcigają się w domysłach, dlaczego żona prezydenta USA zareagowała w taki sposób na jego prośbę. Jedni wietrzą w tym kryzys małżeński, inni natomiast stwierdzili, że Melania to królowa jednej miny, której pozostaje wierna w każdej sytuacji.


Melania Trump i Donald Trump - Sylwester 2019

Melania Trump i Donald Trump - Sylwester 2019

Melania Trump w lateksowym płaszczu i Donald Trump na meczu

Melania Trump w lateksowym płaszczu i Donald Trump na meczu

Donald Trump i Melania Trump podczas szczytu G7

Donald Trump i Melania Trump podczas szczytu G7

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×