Szukaj

Muzeum Madame Tussauds maksymalnie poniżyło Donalda Trumpa. Tak wygląda nowa figura woskowa prezydenta

Donald Trump

Donald Trump

Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds maksymalnie poniżyło prezydenta USA Donalda Trumpa. Zobaczcie, jak wygląda jego figura woskowa.

Donald Trump, prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki, z pewnością jedna z najbardziej rozpoznawalnych na całym świecie osób związanych z polityka i biznesem, właśnie ubiega się o reelekcję. Tymczasem słynne Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds wystawiło jego nową figurę, która stawia go w nie najlepszym świetle.

Nowa figura woskowa ośmiesza Donalda Trumpa

Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds, a dokładnie jego filia w Berlinie w Niemczech w piątek 30 października wyrzuciło do śmieci figurę  z wosku Donalda Trumpa tuż przed wyborami prezydenckimi w USA w 2020 roku.

Słynne na cały świat muzeum, w którym znajdują się woskowe figurki tysięcy celebrytów, umieściło postać obecnego prezydenta Ameryki w śmietniku z napisem Dump Trump. Make America Great Again – co znaczy ni mniej, ni więcej jak Głupi Trupm. Znowu uczyni Amerykę wielką, ale jest także grą językową, bo w angielskim słowo dump oznacza także wysypisko. Głowę państwa otoczono frazami, takimi jak Jesteś zwolniony i Fake News. Figurka woskowa została następnie wyniesiona z wystawy przez dwóch mężczyzn w maskach na twarzach. Kontener stoi na tle napisu Trump Tower. Trzeba przyznać, że maksymalnie poniżono obecnie urzędującego prezydenta USA.

Figura Trumpa została odlana z woskui wystawiona w wielu lokalizacjach Madame Tussauds w Ameryce po tym jak wygrał on wybory w roku 2016. Do tej pory nie ma ani słowa, czy nadal będzie on przechowywany w tych placówkach, a tym bardziej w nowej śmietnikowej wersji.

Czym jest Muzeum Madame Tussauds?

Muzeum Figur Woskowych, to muzeum figur wykonanych z wosku, przedstawiających znanych ludzi z rozmaitych dziedzin życia, założone w 1835 przez Marie Tussaud (1761-1850) w Londynie. Obecnie ma swoje lokalizacje w wielu miejscach na świecie, ale oczywiście najczęściej kojarzone jest ze stolicą Anglii i stało się obowiązkowym punktem podczas odwiedzin miasta.


tussaudsberlin_123023285_164000012066270_6974315445973293873_nMelania Trump i Donald Trump oddają hołd weteranom wojennym

Melania Trump i Donald Trump oddają hołd weteranom wojennym

Andrzej Duda i Donald Trump wizyta w USA 2020

Andrzej Duda i Donald Trump wizyta w USA 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×