Szukaj

Donald Trump odpowiedział na mema o sobie! Kapitalna riposta prezydenta Stanów Zjednoczonych rozbawiła cały świat

Donald Trump słynie ze swoich kontrowersyjnych poczynań i wypowiedzi. Prezydent Stanów Zjednoczonych postanowił pokazać, że oprócz twardej ręki, ma też poczucie humoru. 
Donald Trump memy

Donald Trump memy

Prezydent Stanów Zjednoczonych, Donald Trump, na swoim Instagramie zamieścił śmiesznego mema. Tym samym dał prztyczka w nos autorowi, który pierwotnie go wymyślił. Piękny, nieskalany technologią widok domów parterowych, w spokojnej osadzie na tle góry. Wszystko byłoby okay, gdyby nie wieżowiec Trump Tower nie pasujący zupełnie do otoczenia.

Tak przerysowany obrazek czekał tylko na podpis jednego z najbardziej kontrowersyjnych prezydentów USA.

Obiecuję, że nie zrobię tego na Grenlandii – napisał Trump.

Zobacz: Donald Trump przekręcił tytuł księcia Karola! Chociaż poprawił wpis to Internet nie zapomni mu tej wpadki!

View this post on Instagram

‪I promise not to do this to Greenland! ‬

A post shared by President Donald J. Trump (@realdonaldtrump) on

Wszystko to za sprawą informacji, o rzekomym odkupieniu przez USA Grenlandii, która obecnie należy do Danii. Jak donosi Wall Street Journal, powołując się na źródło w Białym Domu, podobno prezydent jest już po rozmowach ze swoimi doradcami.

Według artykułu Donald Trump przeprowadził już w tym temacie wiele rozmów i z wielkim zainteresowaniem wysłuchiwał ich opinii. Pytał między innymi o zasoby wyspy, znaczenie geopolityczne oraz możliwość rozszerzenia obecności wojskowej USA w Arktyce. Część osób z bliskiego otoczenia prezydenta poparła ten plan, nazywając go ekonomicznie racjonalnym, podczas, gdy inni uważają, że jest to „ulotny entuzjazm” prezydenta, który nigdy nie wejdzie w życie.

Wiodący doradca – Larry Kudlow, potwierdził publikację, że Biały Dom rozpatruje możliwość zakupu największej wyspy na Ziemi, mimo, iż władze duńskie odmówiły rozmów w tej kwestii. Czyżby Władimir Putin wszedł Trumpowi na ambicję, przejmując kilka lat temu Krym?

Zobacz: Agata Duda na sam koniec wizyty w USA włożyła najlepszą kreację! Melania Trump wyglądała przy niej jak szara myszka! To Polka była królową bankietu!


Donald Trump ośmieszył autora mema - Instagram

Donald Trump ośmieszył autora mema - Instagram

Donald Trump - Instagram

Donald Trump - Instagram

Melania Trump w żółtym kombinezonie wspiera Donalda Trumpa

Melania Trump w żółtym kombinezonie wspiera Donalda Trumpa

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×