Szukaj

Donald Tramp niezwykle odważnie ocenił wygląd i stan umysłu 92-letniej królowej Elżbiety II! Jego słowa zaskoczyły cały świat!

Donald Trump i królowa Elżbieta II

Donald Trump ocenił brytyjską królową Elżbietę II

Donald Trump ostatnio odbył oficjalną wizytę w Wielkiej Brytanii. Przy tej okazji prezydent USA spotkał się z królową Elżbietą II. Pobyt Trumpa w Anglii odbił się szerokim echem w zagranicznych mediach. Po zakończonej wizycie amerykański przywódca postanowił również  skomentować swoje wrażenia z Londynu.

Zrobił to niespodziewanie podczas wywiadu dla Daily Mail, którego udzielił na pokładzie prezydenckiego samolotu Air Force One. Donald Trump oświadczył, że relacje na linii USA – Wielka Brytania są bardzo szczególne. Odniósł się również do księcia Harry’ego i jego żony Meghan Markle:

Lubię ich, lubię całą rodzinę. Mają wspaniałą energię – powiedział Trump.

Najciekawszy jest jednak fragment wypowiedzi Donalda Trampa dotyczący 92-letniej królowej Elżbiety II. Trump w zaskakujący sposób skomentował swoje spotkanie z monarchinią, która podjęła go w piątek honorami podczas półgodzinnej herbatki.

Przypomnijmy, że Elżbieta II przyjęła amerykańskiego wodza wraz z pierwszą damą – Melanią, w dębowym saloniku na zamku w Windsorze, tym samym, w którym w 2016 roku podjęła Baracka Obamę i jego małżonkę Michelle, a w 2008 roku George’a W. Busha.

Wstyd na cały świat! Donald Trump pokazał swój brak szacunku do królowej Elżbiety II. TRZYKROTNIE złamał zasady protokołu!

Co Donald Trump powiedział o królowej Elżbiecie II?

Donald Trump w rozmowie z dziennikarzem spontanicznie ocenił brytyjską monarchinię:

Jest fantastyczną kobietą, ma tak wiele energii jest inteligentna i przenikliwa. Jest niesamowita. Tak wspaniała kobieta i tak piękna. To był zaszczyt w końcu się z nią spotkać. Kiedy mówię piękna, w środku i na zewnątrz, oznacza to piękną kobietę – powiedział Trump.

Amerykański prezydent wyjawił również, że jego nieżyjąca już matka, Mary Anne Trump, była ogromną fanką królowej:

Szedłem i powiedziałem do Melanii: możesz sobie wyobrazić, że moja matka to widzi? Windsor. Zamek w Windsorze. To było piękne, to było naprawdę piękne, a królowa jest niesamowita. Jest taka przenikliwa, tak inteligentna, tak piękna. Z bliska widzisz, że ona jest taka piękna. Jest bardzo wyjątkową osobą. I sposób, w który prowadzi się od tylu lat. Zostało jej jeszcze wiele lat. Wspaniałe było to spotkanie. Spotkaliśmy się, oglądaliśmy także gwardię, byliśmy w tamtym miejscu, które jest wyjątkowym miejscem. To było bardzo wyjątkowe, nie ma co do tego wątpliwości – zakończył swoją wypowiedz Donald Trump.

Po zakończeniu swojej wizyty w Wielkiej Brytanii, Donald Trump udał się do Szkocji, gdzie spędził weekend na grze w golfa na należącym do niego polu golfowym. Następnie udał się do Helsinek, gdzie w poniedziałek ma się spotkać się z prezydentem Rosji, Władimirem Putinem.

Ciekawe jak Trump oceni Putina?

Donald Trump obrzydliwie obraził księżną Kate i księżną Dianę, a jutro spotka się z królową. Pozwolił sobie na paskudny komentarz

Jeszcze nikt nie upokorzył tak Donalda Trumpa! „Nie czuję się mile widziany w Wielkiej Brytanii”. Premier Szkocji dała mu popalić!

Księżna Kate i książę William koncertowo olali Donalda Trumpa. Już wiadomo, dlaczego odmówili spotkania na szczycie

Melania Trump oszołomiła swoim wyglądem na spotkaniu z Putinem! W żółtej sukience wyglądała lepiej niż księżna Kate i Meghan Markle!


Czy to dobrze, że Donald Trump został prezydentem USA?

×