Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Plejada gwiazd na gali Orły 2019: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Kot, Magdalena Różczka, Borys Szyc, Olga Bołądź
Plejada gwiazd na gali Orły 2019: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Kot, Magdalena Różczka, Borys Szyc, Olga Bołądź

Plejada gwiazd na gali Orły 2019: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Kot, Magdalena...

Plejada gwiazd na gali Orły 2019: Małgorzata Kożuchowska,...

Srebrzysta Małgorzata Kożuchowska zadała szyku na Orłach 2019! To najbardziej widowiskowa kreacja wieczoru!
Srebrzysta Małgorzata Kożuchowska zadała szyku na Orłach 2019! To najbardziej widowiskowa kreacja wieczoru!

Srebrzysta Małgorzata Kożuchowska zadała szyku na Orłach 2019! To najbardziej widowiskowa...

Srebrzysta Małgorzata Kożuchowska zadała szyku na Orłach 2019!...

Orły 2019: Piękna Joanna Kulig wróciła na polskie salony! Stylizacja prosta, ale bardzo efektowna!
Orły 2019: Piękna Joanna Kulig wróciła na polskie salony! Stylizacja prosta, ale bardzo efektowna!

Orły 2019: Piękna Joanna Kulig wróciła na polskie salony! Stylizacja prosta,...

Orły 2019: Piękna Joanna Kulig wróciła na polskie...

Dziś wtorek, 26.03.2019

Donald Tramp niezwykle odważnie ocenił wygląd i stan umysłu 92-letniej królowej Elżbiety II! Jego słowa zaskoczyły cały świat!

Donald Trump i królowa Elżbieta IIDonald Trump ocenił brytyjską królową Elżbietę II

Donald Trump ostatnio odbył oficjalną wizytę w Wielkiej Brytanii. Przy tej okazji prezydent USA spotkał się z królową Elżbietą II. Pobyt Trumpa w Anglii odbił się szerokim echem w zagranicznych mediach. Po zakończonej wizycie amerykański przywódca postanowił również  skomentować swoje wrażenia z Londynu.

Zrobił to niespodziewanie podczas wywiadu dla Daily Mail, którego udzielił na pokładzie prezydenckiego samolotu Air Force One. Donald Trump oświadczył, że relacje na linii USA – Wielka Brytania są bardzo szczególne. Odniósł się również do księcia Harry’ego i jego żony Meghan Markle:

Lubię ich, lubię całą rodzinę. Mają wspaniałą energię – powiedział Trump.

Najciekawszy jest jednak fragment wypowiedzi Donalda Trampa dotyczący 92-letniej królowej Elżbiety II. Trump w zaskakujący sposób skomentował swoje spotkanie z monarchinią, która podjęła go w piątek honorami podczas półgodzinnej herbatki.

Przypomnijmy, że Elżbieta II przyjęła amerykańskiego wodza wraz z pierwszą damą – Melanią, w dębowym saloniku na zamku w Windsorze, tym samym, w którym w 2016 roku podjęła Baracka Obamę i jego małżonkę Michelle, a w 2008 roku George’a W. Busha.

Wstyd na cały świat! Donald Trump pokazał swój brak szacunku do królowej Elżbiety II. TRZYKROTNIE złamał zasady protokołu!

Co Donald Trump powiedział o królowej Elżbiecie II?

Donald Trump w rozmowie z dziennikarzem spontanicznie ocenił brytyjską monarchinię:

Jest fantastyczną kobietą, ma tak wiele energii jest inteligentna i przenikliwa. Jest niesamowita. Tak wspaniała kobieta i tak piękna. To był zaszczyt w końcu się z nią spotkać. Kiedy mówię piękna, w środku i na zewnątrz, oznacza to piękną kobietę – powiedział Trump.

Amerykański prezydent wyjawił również, że jego nieżyjąca już matka, Mary Anne Trump, była ogromną fanką królowej:

Szedłem i powiedziałem do Melanii: możesz sobie wyobrazić, że moja matka to widzi? Windsor. Zamek w Windsorze. To było piękne, to było naprawdę piękne, a królowa jest niesamowita. Jest taka przenikliwa, tak inteligentna, tak piękna. Z bliska widzisz, że ona jest taka piękna. Jest bardzo wyjątkową osobą. I sposób, w który prowadzi się od tylu lat. Zostało jej jeszcze wiele lat. Wspaniałe było to spotkanie. Spotkaliśmy się, oglądaliśmy także gwardię, byliśmy w tamtym miejscu, które jest wyjątkowym miejscem. To było bardzo wyjątkowe, nie ma co do tego wątpliwości – zakończył swoją wypowiedz Donald Trump.

Po zakończeniu swojej wizyty w Wielkiej Brytanii, Donald Trump udał się do Szkocji, gdzie spędził weekend na grze w golfa na należącym do niego polu golfowym. Następnie udał się do Helsinek, gdzie w poniedziałek ma się spotkać się z prezydentem Rosji, Władimirem Putinem.

Ciekawe jak Trump oceni Putina?

Donald Trump obrzydliwie obraził księżną Kate i księżną Dianę, a jutro spotka się z królową. Pozwolił sobie na paskudny komentarz

Jeszcze nikt nie upokorzył tak Donalda Trumpa! „Nie czuję się mile widziany w Wielkiej Brytanii”. Premier Szkocji dała mu popalić!

Księżna Kate i książę William koncertowo olali Donalda Trumpa. Już wiadomo, dlaczego odmówili spotkania na szczycie

Melania Trump oszołomiła swoim wyglądem na spotkaniu z Putinem! W żółtej sukience wyglądała lepiej niż księżna Kate i Meghan Markle!Czy to dobrze, że Donald Trump został prezydentem USA?

×