Niepełna rodzina królewska powitała Donalda Trumpa. Zabrakło nie tylko Meghan. Zobacz, kto się pojawił

Donlad Trump w Wielkiej Brytanii

Donlad Trump w Wielkiej Brytanii

Donald Trump przyleciał do Wielkiej Brytanii. Prezydent Stanów Zjednoczonych spotkał się z królową Elżbietą II, księżną Camillą i księciem Karolem. Kto jeszcze powitał go w Londynie?

Donald Trump w Wielkiej Brytanii pojawił się w poniedziałek, 3 czerwca. Prezydent USA na Wyspie spędzi trzy dni i w tym czasie odbędzie wiele ważnych spotkań. Pierwsze odbył niemal kilka godzin po rozpoczęciu podróży. Donald i jego żona Melania Trump odwiedzili Pałac Buckingham, gdzie wymienili uściski dłoni z królową Elżbietą II.

Monarchini to jednak niejedyna osoba z rodziny królewskiej, którą małżonkowie spotkali tego dnia. Trump i Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych zostali przywitani przez księcia Karola i księżną Camillę po tym, jak ich ich helikopter Marine One wylądował na zachodnim trawniku pałacu.

Dodajmy, że Trumpowie jeszcze dzisiaj wezmą udział w bankiecie państwowym zorganizowanym przez królową. Zarówno Elżbieta II, jak i Donald Trump swoje przemówienia wygłoszą po wspólnym obiedzie. Pewne jest także, że podczas uroczystości dołączy do nich książę Harry.

Podczas wizyty prezydenta USA w Wielkiej Brytanii prawdopodobnie nie zobaczymy Meghan Markle. Księżna, która jeszcze kilka lat temu otwarcie krytykowała rządy Donalda, przebywa obecnie na urlopie macierzyńskim, dzięki któremu jest zwolniona z pojawiania się podczas oficjalnych uroczystości. Nie wiadomo też, czy podczas wizyty Trumpa pojawią się książę William i księżna Kate.

Zobacz: USA ma Melanię Trump, a my Jolantę Kwaśniewską! Te spektakularne kreacje Pierwszej Damy przeszły do historii!

Zobacz: Donald Trump skomentował wywiad Meghan Markle.”Jest taka paskudna”

Zobacz: Melania Trump przez dwa dni zachwycała swoją nową drogą kreacją! Jej nowa stylizacja powaliła na kolana świat mody


Donlad Trump powitany przez królową Elżbietę II

Donlad Trump powitany przez królową Elżbietę II

Donlad Trump w Wielkiej Brytanii

Donlad Trump w Wielkiej Brytanii

Donlad Trump przywitany przez księcia Karola

Donlad Trump przywitany przez księcia Karola

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×