Szukaj

Miley Cyrus kupiła wypasioną willę z basenem i prywatną salą kinową. Multum zdjęć trafiło do sieci

Nowy dom Miley Cyrus za 5 mln dolarów

Nowy dom Miley Cyrus za 5 mln dolarów

Miley Cyrus kupiła nowy dom. Rezydencja jest warta fortunę, a do sieci trafiło sporo zdjęć. Czego tam nie ma!

O Miley Cyrus ostatnio było głośno z uwagi na jej związki, a nie twórczość. Dwa lata temu w tajemnicy wzięła ślub z Liamem Hemsworthem. Niestety krótko po ślubie media obiegła informacja o ich rozstaniu. Artystka zaczęła się wtedy spotykać ze swoją koleżanką Kaitlynn Carter, jej mąż w tym czasie wniósł pozew o rozwód.

Związek z blogerką był dla Miley jedynie przelotnym romansem. Kilka tygodni później zaczęła się spotykać z Codym Simpsonem. Chociaż mówiło się, że to tylko zabawa, związek wydawał się być poważny. Niestety i tu się nie udało, a media donoszą o rozstaniu pary.

Jednak Miley jakoś specjalnie nie rozpacza. Żeby sobie poprawić nastrój, kupiła nowy dom.

Jak wygląda nowy dom Miley Cyrus?

Cyrus kupiła rezydencję za 5 milionów dolarów w Hidden Hills w Kalifornii. Jest to miejsce, gdzie można hodować konie. Posiadłość rozciąga się na prawie 1,5 akra ziemi.  Nieruchomości leży w zamkniętym osiedlu.

Nowy dom Miley został zbudowany pod koniec lat pięćdziesiątych, choć przez lata był gruntownie odnawiany wewnątrz i na zewnątrz. Ma półotwartą koncepcję wnętrz i sklepione sufity, z drewnianym stropem z desek, który został wybielony, aby nadać mu bardziej nowoczesny charakter.

Chociaż pierwotnie zbudowano go z ceglanymi kominkami i głównym kominkiem z kamienia, oryginalne wyposażenie zastąpiono instalacją gazową.

Na zewnątrz domu znajdują się wybiegi dla koni, basen inspirowany laguną z kamienną fontanną, kamienne chodniki i patio wyłożone kafelkami z kominkiem.

W domu znajduje się sala kinowa z wygodnymi brązowymi fotelami do wypoczynku. Oprócz przestronnej sypialni głównej, w rezydencji znajduje się ładna łazienka z białą wolnostojącą wanną. Jest też przestronna, wygodna garderoba. Cała rezydencja zdominowana jest kolorem białym – zarówno ściany, jak i meble są w tym odcieniu.

Przed domem znajdują się długie schody, które prowadzą na chodnik. Otwarte okna wpuszczają naturalne światło dzienne do wnętrz, powodując, że są bardzo jasne i przytulne.

Osiedle, na którym stoi rezydencja, posiada wiele udogodnień i atrakcji. Zajrzyjcie do naszej galerii, znajdziecie tam fotografie nowego domu Miley Cyrus.

 


Nowy dom Miley Cyrus za 5 mln dolarów

Nowy dom Miley Cyrus za 5 mln dolarów

Nowy dom Miley Cyrus za 5 mln dolarów

Nowy dom Miley Cyrus za 5 mln dolarów

Nowy dom Miley Cyrus za 5 mln dolarów

Nowy dom Miley Cyrus za 5 mln dolarów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×