Szukaj

Królowa Elżbieta II ma polską sąsiadkę! Dominika Kulczyk kupiła właśnie willę obok Pałacu Buckingham. Cena powala

Dominika Kulczyk kupiła luksusową rezydencję w ekskluzywnej dzielnicy Londynu. Będzie sąsiadką królowej Elżbiety II. Ile pieniędzy wydała? Kwota szokuje.
Dominika Kulczyk sąsiadką Królowej Elżbiety II

Dominika Kulczyk sąsiadką Królowej Elżbiety II

Dominika Kulczyk od lat znajduje się w czołówce listy najbogatszych Polek. Córka nieżyjącego Jana Kulczyka swoją ogromną fortunę wykorzystuje na szczytne cele. Od lat prowadzi swoją własną fundację. Realizuje znany projekt telewizyjny, w którym pomaga potrzebującym na całym świecie. Jest też bardzo zdolną bizneswoman. Doskonale wie, jak zainwestować pieniądze.

Dominika Kulczyk kupiła dom w Londynie. Ile za niego zapłaciła?

Majątek Dominiki Kulczyk szacuje się na około dziewięć miliardów złotych. Stać ją więc na różnego typu ekstrawagancje, jednak nie leży to w jej naturze. Swoje pieniądze wydaje na szczytne cele lub też umiejętnie nimi obraca. Niedawno kupiła posiadłość w stolicy Anglii.

Nabyła historyczną posiadłość w Knightsbridge w Londynie, niedaleko Pałacu Buckingham i ekskluzywnego domu towarowego Harrods. Zapłaciła 57,5 miliona funtów, a więc około 300 milionów złotych.

O inwestycji Dominiki Kulczyk dowiadujemy się z amerykańskiego serwisu ekonomicznego Bloomberg. Na jego łamach napisano: polska miliarderka wydała fortunę na dom w Londynie.

Dominika Kulczyk w płaszczu Isabel Marant

Dominika Kulczyk w płaszczu Isabel Marant

Kupiła nieruchomość od dewelopera Mike’a Spinka. W zeszłym roku było o nim głośno, ponieważ sprzedał zabytkową rezydencję w pobliżu Pałacu Buckingham.

Polska bizneswoman kupiła nieruchomość dużo poniżej ceny rynkowej. Bloomberg podaje, że ten zakup to dowód na to, że podupadający ostatnio rynek luksusowych nieruchomości w Londynie powoli zaczyna się odradzać.

Inwestycja Dominiki nie jest jedyną wielomilionową transakcją, których dokonano w ostatnim czasie w stolicy Anglii. Milionerzy wykorzystują słaby kurs funta związany z brexitem i masowo lokują swoje pieniądze w nieruchomościach w Londynie.

Przyznajcie sami, kwoty robią wrażenie.

Zobacz także: Dominika Kulczyk padła ofiarą perfidnego oszusta! W grę weszły gigantyczne pieniądze, a wszystko to bez jej wiedzy!


Dominika Kulczyk – One Day Gwiazdka 2019

Dominika Kulczyk – One Day Gwiazdka 2019

Dominika Kulczyk – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Dominika Kulczyk – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Dominika Kulczyk - Nagrody Polskiej Rady Biznesu

Dominika Kulczyk - Nagrody Polskiej Rady Biznesu

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×