Szukaj

Nie żyje 23-letni polski piłkarz. Intrygujące okoliczności śmierci

Nie żyje młody piłkarz

Nie żyje młody piłkarz

Nie żyje polski młody polski piłkarz. 23-latek był poszukiwany od kilku dni. Ostatni raz widziano go 1 sierpnia w Holandii. Niestety odnaleziono jego ciało.

Dominik Kaczor, 23-letni bramkarz Klimontowianki Klimontów, nie żyje. Szukano go od niedzieli 2 sierpnia, jednak dziś okazało się, że znaleziono zwłoki piłkarza. O tragedii poinformował klub, w którym występował.

Dominik Kaczor nie żyje

Dominik Kaczor zaginął w Holandii. Niestety, poszukiwania zakończyły się najgorszym możliwym scenariuszem. 23-latek szukano od kilku dni. Ostatni raz widziano go 1 sierpnia w miejscowości Sevenum w Holandii. W niedzielę o pomoc w poszukiwaniach poprosił klub Klimontowianka Klimontów. Niestety, finał okazał się tragiczny. Znaleziono jego ciało.

Nie ma słów, które to opiszą, nie ma łez, które okażą nasz ból. Akcja poszukiwawcza naszego przyjaciela została zakończona. Dziś o godzinie 12.30 w De Schatberg w Sevenum, znaleziono zwłoki Dominika. O wszelkich informacjach będziemy Państwa informować – napisano na profilu LKS Klimontowianka PBI Klimontów na Facebooku.

 

Nie ma słów które to opiszą, nie ma łez które okażą Nasz ból. Akcja poszukiwawcza Naszego przyjaciela została…

Opublikowany przez LKS Klimontowianka PBI Klimontów Środa, 5 sierpnia 2020

Dominik grał w Klimontowiance Klimontów, klubie ze świętokrzyskiej klasy okręgowej, miał tylko 23 lata. Póki co nie wiadomo, co się przydarzyło młodemu piłkarzowi.

Jesteśmy wstrząśnięci. Trudno się z tym pogodzić. To ogromna strata. Młody, wspaniały człowiek – napisał Piotr Ziomek, kierownik drużyny Klimontowianki.

W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo kondolencji. Internauci łączą się w bólu z rodziną i dziewczyną młodego zawodnika. Mamy nadzieję, że sprawa szybko zostanie wyjaśniona.


Dominik Kaczor nie żyje

Dominik Kaczor nie żyje

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×