Zwyciężczyni „Top Model” w „DDTVN”. Dawid Woliński przerwał wywiad, gdy usłyszał, co wygaduje: „Widzę, że wracamy do początku programu”

Dominika Wysocka

Dominika Wysocka z Top Model w Dzień Dobry TVN. Zwyciężczyni show zdradziła, czy ma kompleksy i co z jej edukacją po programie.

W środowy wieczór obył się finał programu Top Model. Telewizyjne show przez dziesięć sezonów wywoływało ogromne emocje wśród oglądających. O zwycięstwo w odcinku na żywo walczyły: Nicole Akonchong, Dominika Wysocka oraz Julia Sobczyńska. To w rękach widzów było to, kto wygra 100 tysięcy złotych, kontrakt z agencją modeli i modelek oraz okładkę magazynu Glamour.

Julia była pierwszą, która musiała pożegnać się z szansą na zwycięstwo. Modelka zszokowała wszystkich po ogłoszeniu werdyktu. Padła na kolana przed swoją partnerką i oświadczyła się jej. Drugie miejsce przypadło egzotycznej piękności – Nicole, która według Joanny Krupy w pewnym momencie zaczęła gwiazdorzyć na planie.

Top Model 10. Dominika Wysocka wygrała. Kim jest?

Zwyciężczynią jubileuszowej edycji została Dominika Wysocka, która ma 21 lat i pochodzi z Koszalina. Studiuje w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku Inżynieria Środowiska. Jej pasją jest moda, ale uwielbia także podróżować. Kocha czytać książki, szczególnie kryminały. Od kilku lat jest w szczęśliwym związku z Piotrem Strojkiem. To on namówił Wysocką na udział w Top Model.

Dominika Wysocka w Dzień Dobry TVN

W związku z wygraną Dominika pojawiła się dziś w towarzystwie Dawida Wolińskiego na kanapie programu Dzień Dobry TVN. Nowa gwiazda zdradziła, jakie ma dalsze plany na swoją przyszłość. Zamierza skończyć studia i pracować w zawodzie czy poświęci się modelingowi?

Chciałabym bardzo pracować w modelingu, ale jednocześnie chciałabym skończyć studia. Przeszłam już długą drogę i został mi ostatni półmetek. Mam nadzieję, że uda mi się to pogodzić, chociaż już widzę, że nie jest łatwo. Jednak modeling bardzo mnie pochłonął. To jest taka pasja, którą w końcu odzyskałam w swoim życiu i to chciałabym robić.

Dominika zdradziła również, czy otrzymała już pierwsze propozycje współpracy:

Już coś się tam dzieje, ale na spokojnie. Ja uważam, że trzeba wszystko dobrze przemyśleć, żeby być w stu procentach szczerym w tym, co się chce pokazywać i robić.

Dominika Wysocka przyznała, że miała ogromne kompleksy. Jak program wpłynął na nie?

Zacznijmy od tego, że ja poszłam do programu z zerowym nastawieniem. Mówię: a dobra, wyślę to zgłoszenie, ale pewnie nic z tego nie będzie. Ja wygrałam, więc to jest dla mnie wielki szok. Na pewno pomogło mi to z akceptacją swojej sylwetki, bo z tym miałam zawsze największy problem.

Prowadzący Marcin Prokop postanowił się wtrącić:

Przepraszam, z czym najbardziej? Patrzę na Twoją sylwetkę i nie widzę, do czego można by się przyczepić – powiedział. Dorota Wellman dodała: – Problemu nie widać.

Dawid Woliński zmartwił się, że Dominika wraca do tego, co było na początku programu. Od razu przerwał wypowiedź zwyciężczyni Top Model:

Ja tak siedzę, słucham i widzę, że wracamy do tego co było na początku programu. Dominika jest perfekcyjna.

21-latka po chwili wróciła do tematu i zaczęła wyjaśniać:

Już się z tym pogodziłam. Mam dużo większą pewność siebie i mam nadzieję, że będę mogła dużo pracować.

Trzymamy kciuki za dalszy rozwój kariery Dominiki oraz za to, by udało jej się ukończyć studia.

Zobacz także: Wyniki SMS – jaka była różnica między Dominiką a Nicole?

Cały wywiad poniżej:

Joanna Krupa komentuje wyniki Top Model:


Dominika Wysocka- Top Model 10

Dominika Wysocka - Top Model 10 finał

Dominika Wysocka z chłopakiem

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×