Dominika Wysocka ma poważne problemy z mieszkaniem. Dramatyczny początek roku zwyciężczyni „Top Model”

Dominika Wysocka

Dominika Wysocka

Dominika Wysocka podzieliła się przykrą historią, jaka spotkała ją i jej chłopaka. Para musi jak najszybciej znaleźć nowe mieszkanie. Co się stało?

Dominika Wysocka jest zwyciężczynią, 10. edycji programu Top Model. 21-latka w wielkim finale pokonała Nicole Akonchong oraz Julię Sobczyńską. Modelka wygrała 100 tysięcy złotych, okładkę w miesięczniku Glamour oraz podpisała kontrakt z jedną z największych w Polsce agencji modelingowych. Pandemia i wszelkie obostrzenia ograniczają nieco jej pracę za granicą. Udało jej się podjąć współpracę z kilkoma markami w kraju.

Gwiazda pochodzi z Koszalina, gdzie poznała miłość swojego życia. Piotr Strojek w 2016 roku zdecydował się na wyprowadzkę do Warszawy. Rozpoczął tam studia na kierunku Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w Warszawskiej Szkole Filmowej. Mężczyzna miał już okazję pracować na planach zdjęciowych. Zagrał epizodycznie w serialu BrzydUla 2.

Dominika Wysocka o problemach z mieszkaniem

Zakochani postanowili w pewnym momencie zamieszkać razem. Dominika przeniosła się do stolicy. Gwiazda za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie poinformowała, że wraz z początkiem roku spotkała ich przykra niespodzianka:

Słuchajcie, ten rok to się zaczął tak cudownie, że ja nie wiem, co to będzie. Trochę Wam dzisiaj ponarzekam, bo ponarzekałam już z chorobą, ten też już prawie chory, ale teraz jest druga sprawa – rozpoczęła Dominika.

Kiedy para była w rodzinnym Koszalinie, otrzymała telefon:

Ogólnie to musimy się wyprowadzić z mieszkania na około tydzień, bo nas zalewa. Stało się to wszystko, jak nas nie było, byliśmy w Koszalinie. Teraz mamy dosłownie jeden dzień na przeniesienie swoich rzeczy, bo tam będzie jakieś osuszanie i w ogóle.

Dominika Wysocka z chłopakiem szukają nowego mieszkania

To jednak nie koniec przykrości, jakie spadły na parę. Zakochani pojechali do zastępczego mieszkania, a tam czekał na nich kolejny nieoczekiwany zwrot akcji:

Wchodzimy do zastępczego mieszkania. Nie! Nawet nie wchodzimy, podjeżdżamy pod. Dosłownie próbujemy otworzyć drzwi i zaciął nam się klucz, ale to tak nam się zaciął klucz, że nie było opcji choćby najmniejszej, żeby go wyciągnąć. Także trzeba będzie rozkręcić zamek i będą się działy inne fajne rzeczy. Tyle dobroci spotyka nas w tym nowym roku.

Dominika opublikowała również nagranie, na którym pokazała, jak jej ukochany zacięcie walczy z zamkiem:

Wyglądaliśmy jak złodzieje – skwitowała.

Najwyraźniej Piotr i Dominika mają dosyć. Poprosili swoich obserwatorów o pomoc w znalezieniu nowego mieszkania.

Współczujecie im?


Dominika Wysocka

Dominika Wysocka

Dominika Wysocka

Dominika Wysocka

Dominika Wysocka

Dominika Wysocka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×