Szukaj

To nie zazdrość rozbiła związek Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej? Pojawiają się nowe zaskakujące fakty na temat ich rozstania

Dominika Wiśniewska i Michał Wiśniewski: dlaczego się rozstali?

Dominika Wiśniewska i Michał Wiśniewski rozwodzą się. Chociaż sporo mówi się o tym, że rozstanie małżonków ma związek z Tańcem z gwiazdami, znajomi pary przyznają, że kłopoty w ich związku zaczęły się znacznie wcześniej. Kiedy?

Michał Wiśniewski i Dominika Wiśniewska jeszcze do niedawna dementowali wszelkie plotki na temat tego, że w ich związku źle się dzieje. Nic więc dziwnego, że kiedy okazało się, że rozstanie jest faktem, wiele osób przecierało oczy z niedowierzania.

Chociaż początkowo mówiło się, że małżonkowie rozstali się przez udział Dominiki w programie Taniec z gwiazdami, znajomi pary donoszą, że w ich związku źle działo się od dawna. Publiczne przekonywanie o tym, że wszystko jest w jak najlepszym porządku, miało być tylko grą Wiśniewskich:

Tam zawsze były tarcia, a poza tym oboje byli o siebie bardzo zazdrośni. Najgorzej kłócili się, kiedy ona była menadżerem Michała i pracowali razem. Dlatego postanowili rozdzielić swoje drogi zawodowe – wyznają w magazynie Flesz znajomi pary.

Wygląda więc na to, że zakochani nie potrafili się dogadać nie tylko w kwestiach służbowych, ale także prywatnych. Do tego stopnia, że Michał już trzy miesiące temu postanowił złożyć pozew o rozwód.

Nieoficjalnie mówi się, że wokalista zbliżył się do wokalistki swojego zespołu. Czy tak rzeczywiście jest? Muzyk jak do tej pory uparcie milczy, unikając komentowania prywatnych spraw.

 

Michał Wiśniewski pierwszy raz skomentował swój rozwód z Dominiką Tajner! Jego szokujące słowa wbiją was w fotel!

Dominika Tajner-Wiśniewska ostro o Michale Wiśniewskim. „Nie tak prosto mnie złamać” [WIDEO]

Justyna Żyła i Paulina Sykut wspierają Dominikę Tajner-Wiśniewską! Co zdradziły na temat jej rozwodu? [WIDEO]


Dominika Tajner-Wiśniewska i Wojciech Jeschke – Polsat, wiosenna ramówka 2019

Dominika Tajner-Wiśniewska i Wojciech Jeschke – Polsat, wiosenna ramówka 2019

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner w Story of My Life

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner w Story of My Life

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×