Szukaj

To będzie zemsta dekady! Chytry plan Dominiki Tajner wyszedł na jaw! Michał Wiśniewski ma powody do obaw!

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner

Odchudzona Dominika Tajner chce zostać kobietą sukcesu

Dominika Tajner wyjęła asa z rękawa. Celebrytka postanowiła dopiec Michałowi Wiśniewskiemu, zamierza zostać słynną menadżerką gwiazd. Nie przestała również spotykać się na parkiecie z przystojnym Wojtkiem Jeschke.

Dominika Tajner niedawno skończyła 40 lat, jednak jej jubileuszowe urodziny przebiegały raczej w smutnej atmosferze, bowiem nieoczekiwanie Michał Wiśniewski postanowił się z nią rozwieść. Jak poinformowała sama Dominika, jej mąż złożył właśnie pozew o rozwód. Temat czwartego rozwodu Wiśniewskiego stał się ostatnio tematem burzliwych debat, jak również ognistych artykułów na portalach plotkarskich, które regularnie dostarczają soczystych sensacji.

Wiadomo już, że Dominika wyprowadziła się od Michała do rodzinnej Wisły, w której aktualnie mieszka ze swoją mamą, Michał natomiast pozostał w zadłużonym domu pod Warszawą. Zgodnie z plotkami przyczyn rozwodu jest wiele, jedną z nich miał być rzekomy romans Dominiki z Wojtkiem Jeschke, który partnerował jej w tanecznym show Taniec z gwiazdami. Wiśniewski podobno nie mógł znieść bliskości cielesnej Dominiki z innym mężczyzną.

Okazuje się, że Dominika Tajner całą sytuacją jest wyraźnie rozbawiona, nie zamierza rozpaczać ani tęsknić za Michałem. Jak podaje Fakt, celebrytka ostro wzięła się za siebie:

Dominika nadal trenuje z Wojtkiem Jeschke, z którym tańczyła w Tańcu z gwiazdami. Michała już wcześniej denerwował fakt, że dotyka ją inny mężczyzna. Postanowiła także przejść na dietę bo chce schudnąć i być bardziej sexy. Ma nadzieję, że kiedy Michał zobaczy ja na sali sądowej zrozumie jak wiele stracił – czytamy w gazecie.

To nie wszystkie zmiany jakie Dominika zaplanowała w swoim obecnym życiu. Okazuje się, że celebrytka ma zamiar zawojować polski show-biznes bez pomocy Michała:

Dominika wiąże swoją przyszłość z show-biznesem, marzy o własnym programie. Zamierza też ściągnąć pod swoje skrzydła największe polskie gwiazdy i być ich menadżerką. Zrobi wszystko, aby pokazać Michałowi, że jest kobietą sukcesu – czytamy w tabloidzie.

Myślicie, że uda się jej zrealizować te wszystkie marzenia?

Zobacz: Dominika Tajner nie zamierza siedzieć cicho! Właśnie opublikowałam krótki list. Michał Wiśniewski nie będzie zadowolony

Zobacz: Do sieci trafiło zdjęcie Michała Wiśniewskiego z nową ślicznotką! To dla niej zostawił Dominikę Tajner?

Zobacz: Michał Wiśniewski dorzucił do pieca! Opublikował przełomowy post! Jednak nie będzie rozwodu?!


Dominika Tajner-Wiśniewska i Qczaj przytulają się w restauracji

Dominika Tajner-Wiśniewska i Qczaj przytulają się w restauracji

Dominika Tajner-Wiśniewska i Qczaj przytulają się w restauracji

Dominika Tajner-Wiśniewska i Qczaj przytulają się w restauracji

Dominika Tajner-Wiśniewska na kolacji z przyjaciółmi

Dominika Tajner-Wiśniewska na kolacji z przyjaciółmi

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×