Syn Dominiki Tajner coraz bardziej wygląda jak jej chłopięca kopia. Urodę i włosy odziedziczył po matce

Dominika Tajner

Dominika Tajner

Dominika Tajner pokazała się na zdjęciu ze swoim dorastającym synem, Maksymilianem. Chłopak jest do niej coraz bardziej podobny.

Dominika Tajner jest dumną mamą dorastającego syna, Maksymiliana, który jest owocem jej związku z Juliuszem Idzikiem. Nie ukrywa, że łączy ją z nastolatkiem wyjątkowa więź. Wspiera go na każdym kroku, a ubiegłoroczna wiosna wystawiła jej macierzyńską miłość na ciężką próbę. Jej dziecko wylądowało na OIOM-ie. Celebrytka prosiła wtedy o modlitwę za jego zdrowie, bo zagrożone było jego życie.

Z nieznanych przyczyn w ciężkim stanie Maksymilian trafił na OIOM. Zbiegło się to w czasie z kryzysem w jej małżeństwie z liderem Ich Troje, Michałem Wiśniewskim, które finalnie zakończyło się rozwodem.

Na szczęście rodzinny dramat zakończył się szczęśliwie, a Maks wrócił do zdrowia. Nie wiadomo do końca, co się mu przytrafiło.

Osoby związane z Dominiką zdradziły wówczas w rozmowie z Faktem, że prawdopodobnie przyczyną było ukąszenie przez kleszcza:

Objawy, jakie miał Maksymilian, wskazują właśnie, że mogło dojść do ukąszenia. Na szczęście doszedł już do siebie i czuje się tak, jakby nic się nie wydarzyło.

Dzisiaj już wszystko jest dobrze, a Dominika właśnie pokazała syna na nowym zdjęciu. Nastolatek bardzo wyrósł i jest coraz bardziej podobny do mamy.

Jak wygląda syn Dominiki Tajner?

Syn Dominiki Tajner jest już nastolatkiem i rośnie na potęgę. Na najnowszym zdjęciu wygląda bardzo dorośle, ale jest też coraz bardziej podobny do swojej mamy. To taka jej chłopięca kopia. Ma takie same włosy i uśmiech. Widać, że urodę odziedziczył po mamie.

Dominika Tajner z synem

Dominika Tajner z synem

Co nim wiadomo? Jego mama zdradziła, że interesuje się piłką nożną, ale także motoryzacją. Wiadomo także, że świetnie radzi sobie z nartami – zresztą nie mogłoby być inaczej, przecież jego dziadkiem jest Apoloniusz Tajner, słynny trener skoczków, więc to ma pewnie w genach.


Dominika Tajner z synem

Dominika Tajner z synem

Dominika Tajner o zdrowiu syna

Dominika Tajner o zdrowiu syna

Dominika Tajner-Wiśniewska z synem Maksymilianem

Dominika Tajner-Wiśniewska z synem Maksymilianem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×