Dominika Tajner postawiła na ostre cięcie. Nowy biznes – nowy look

Dominika Tajner

Dominika Tajner

Dominika Tajner zabrała się za nowy biznes, w który zaangażowała Michała Wiśniewskiego. Do tego postanowiła także zaszaleć z wizerunkiem i zmieniła fryzurę. Postanowiła na radykalne cięcie. Jak się teraz prezentuje?

Dominika Tajner na Instagramie pochwaliła się nową fryzurą. Wybrała się do fryzjera i obcięła włosy. Metamorfozą i jej efektami pochwaliła się na Instagramie. Jak teraz wygląda?

Jakiś czas temu pisaliśmy, że celebrytka zrobiła botoks włosów. Widocznie jej apetyt na zmianę fryzury wzrósł, bo dzisiaj pokazała się w zupełnie innej fryzurze.

Dominika Tajner ścięła włosy

Tajner niedawno pochwaliła się, że rozkręca nowy biznes. Będzie się spełniała jako weeding plenerka. O szczegółach opowiedziała reporterce Jastrząb Post. Pochwaliła się nawet, że do współpracy zaprosiła byłego męża.

Pomyślałam, że Michał jest bardzo dobrym mówcą. Ma doświadczenie. Sam występuje na ślubach. Połączyliśmy siły nie na długą współpracę, ale fajnie opowiedzieć dziewczynom, jak to wygląda ze strony gwiazdy, która przyjeżdża. Na co mogą sobie pozwolić, co oferuje, za ile itd. My jesteśmy w takich relacjach, że będziemy sobie pomagać. Najpewniej ja mogę go polecić na wesele, bo wiem, jak są ludzie zadowoleni po jego występach, a on może mnie poleci komuś jako wedding plannerkę. Tak więc to jest trochę taki biznes wiązany. Nie boję się konfliktu, bo tu nie ma takiej płaszczyzny – powiedziała.

Nowy biznes spowodował, że Dominika zapragnęła także nowego wyglądu. Najłatwiejsza metamorfoza to ta po wizycie u fryzjera. Celebrytka na Instastory opublikowała relację z radykalnego cięcia włosów.

Dominika Tajner - nowa fryzura

Dominika Tajner – nowa fryzura

Tajner zdecydowała się sporo skrócić włosy, odświeżyła także kolor. Efekt końcowy jest naprawdę świetny. Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii. Dominika odjęła sobie lat i wygląda rewelacyjnie.

 


102939085_250442879380397_5709201955631725539_n
Dominika Tajner - nowa fryzura

Dominika Tajner - nowa fryzura

Dominika Tajner - nowa fryzura

Dominika Tajner - nowa fryzura

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×