Szukaj

Wiśniewski chwali się ślubem, a Tajner towarzyszem ze zdjęć. Już wiadomo, z kim była na kawie

Dominika Tajner

Dominika Tajner

Dominika Tajner odniosła się do doniesień kolorowej prasy, popartych zdjęciami paparazzi, na temat jej randki z partnerem w podwarszawskich Opypach.  Co napisała w dementi?

O tym, że serce Dominiki Tajner jest zajęte, wiadomo już od jakiegoś czasu. Najpierw zmieniła status na FB, a potem na Instagramie nie raz dawała do zrozumienia, że znowu jest zakochana. Reporterce Jastrząb Post zdradziła także swoje plany na przyszłość.

Ktoś pojawił się w moim życiu. Absolutnie nie przymierzam się do ślubu. Ale wierzę w miłość. Nie wolno trzymać w sobie złości i urazy, tylko trzeba iść do przodu – powiedziała.

Niedawno prasę obiegły zdjęcia Tajner z tajemniczym mężczyzną. Od razu zaczęły się spekulacje, że to jej partner, Jarosław.

Dominika Tajner dementuje. Mężczyzna na zdjęciach, to nie jej partner

Dominika Tajner nie pokazuje się ze swoim wybrankiem publicznie. Niewiele wiadomo o Jarosławie, dlatego pierwsze podejrzenia po publikacji zdjęć z Pałacu Czosnowskich, skierowały się właśnie w tę stronę. Spekulacje zakończyła sama zainteresowana. Na Instastory zdementowała plotki.

Krótkie dementi ostatnich newsów!!! Otóż mężczyzna na zdjęciach nigdy nie był i nie jest moim partnerem życiowym. Łączy nas koleżeństwo i biznes (…) – napisała.

Dominika Tajner - dementi

Dominika Tajner – dementi

O Jarosławie wiemy tyle, ile chciała zdradzić Dominika Tajner.

To nie jest osoba medialna i nie potrzebuje być osobą medialną. W końcu będę miała taki swój fragment, o którym nikt nic nie będzie wiedział. Spotykamy się już pół roku. Mój ukochany nie jest z show-biznesu, on jest biznesowy. Zajmuje się czymś innym i robi to, co kocha. Mam nadzieję, że ze mną wytrzyma. Ja też nie jestem najłatwiejszą partnerką, jestem po jakiś doświadczeniach lepszych, gorszych – opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Pozostaje poczekać, aż fotoreporterzy upolują Tajner z Jarosławem. Tym razem to nie był on.


Dominika Tajner - dementi

Dominika Tajner - dementi

Dominika Tajner z tajemniczym partnerem

Dominika Tajner z tajemniczym partnerem

Dominika Tajner z tajemniczym partnerem

Dominika Tajner z tajemniczym partnerem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×