Dominika Tajner dorgzyła Michałowi Wiśniewskiemu nagraniem z przystojnym partnerem! Twierdzi, że to jej nowa miłość! [WIDEO]

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski wrócili do siebie?

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski wrócili do siebie?

Dominika Tajner pokazała zdjęcie z przystojnym znajomym. Czy łączy ich coś więcej niż zwykła znajomość? Zobacz nagranie, które pojawiło się w sieci.

Dominika Tajner pojawiła się we wiosennej edycji programu Taniec z gwiazdami. Od tego momentu w życiu celebrytki wiele się zmieniło. Nie tylko zakończyło się jej małżeństwo z Michałem Wiśniewskim, ale także zyskała rozpoznawalność i nowych przyjaciół.

Wśród nich jest Qczaj, trener, który motywuje Polki w walce z nadprogramowymi kilogramami. Mężczyzna także uczestniczył w tanecznym show. W tym czasie bardzo zakolegował się z Dominiką. Para polubiła się do tego stopnia, że to właśnie trener był jedną z osób, która pocieszała Wiśniewską po rozstaniu z mężem:

Dla mnie niesamowite jest to, że poznaliśmy się kilka miesięcy temu i od pierwszego momentu bardzo się polubiliśmy. Nie ukrywajmy, tak też jest w normalnych światach, że jedni ludzie lubią się bardziej, inni mniej. I cały czas, mimo że Dominiki nie ma w programie, my ten kontakt utrzymujemy i chcemy utrzymywać – przyznał Qczaj w rozmowie z naszą reporterką.

Dominika Tajner i Qczaj spotykają się?

Czyżby trenera i Tajner połączyło coś więcej niż tylko przyjaźń? Takie wrażenie można odnieść po najnowszym wpisie, który Dominika udostępniła w sieci. To właśnie na nim gwiazda siedzi u boku przystojnego trenera, a wśród hastagów pojawia się słowo miłość:

Qczaj kochany!  #ukochojsie #inowytrwaj #inomiłość #qczaj #friends #przyjaciel #friendship #przyjazn #energia #motywacja #milosc #fitness

Wpisem podekscytowani byli fani, którzy pod adresem gwiazd nie szczędzili komplementów, przyznając, że fajnie widzieć ich razem:

  • Przyjaźń, miłość fajne bardzo cieszę się Dominika Tajger Wiśniewska. Qczaj kochany!
  • Aleeeee fajnie.
  • Inowytrwaj cie!
  • Najlepsi.

Wpis ten jest dowodem na to, że parę łączy silna więź. Jeśli nie jest to miłość, z pewnością jest to bardzo głęboka przyjaźń.

Zobacz: Michał Wiśniewski definitywnie odciął się od Dominiki Tajner! Opublikował oficjalne oświadczenie! Fani będą zawiedzeni

Zobacz: Michał Wiśniewski przyłapany z nową partnerką i jej dziećmi na rodzinnym spacerze! To musi być miłość!

Zobacz: Michał Wiśniewski przyłapany z nową partnerką na randce! On to ma gest!


Dominika Tajner i Qczaj

Dominika Tajner i Qczaj

Dominika Tajner-Wiśniewska i Qczaj przytulają się w restauracji

Dominika Tajner-Wiśniewska i Qczaj przytulają się w restauracji

Justyna Żyła i Dominika Tajner-Wiśniewska na winie

Justyna Żyła i Dominika Tajner-Wiśniewska na winie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×