Szukaj

Nie będzie rozwodu? Dominika Tajner-Wiśniewska oficjalnie komentuje sensacyjne doniesienia

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski nie rozwiodą się? W czwartek informował o tym Super ExpressCzy informacje przytoczone przez tabloid są zgodne z prawdą? Komentarz gwiazdy Tańca z gwiazdami nie pozostawia złudzeń.
Dominika Tajner- Wiśniewska rozwód z mężem

Dominika Tajner- Wiśniewska rozwód z mężem

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski wycofali wiosek rozwodowy? W czwartkowy poranek informację jako pierwszy podał Super Express. Zdaniem dziennikarzy to choroba syna ponownie połączyła małżonków, a Wiśniewski zastanawia się nad wycofaniem wniosku o rozwód. To podobno także dla Dominiki Michał miał napisać piosenkę, w której przeprasza za swoje błędy i między wierszami prosi o jeszcze jedną szansę.

Chociaż córka Apoloniusza Tajnera sporo czasu spędza w szpitalu, gdzie opiekuje się powoli powracającym do pełni sił synem Maksymilianem Idziakiem, postanowiła przerwać falę spekulacji i raz na zawsze uciąć medialne doniesienia. W rozmowie z jednym z portali zdementowała najnowsze doniesienia tabloidu:

Nic nie wiem na ten temat. Moim zdaniem to mało prawdopodobne. Teraz cały czas poświęcamy mojemu synkowi – przyznała Dominika w rozmowie z Plejadą. 

Mimo że Tajner zdementowała plotki na temat wycofania papierów rozwodowych, jednocześnie potwierdziła, że Michał wspiera ją w trudnym dla niej czasie. Na szczęście stan Maksymiliana cały czas się poprawia.

Zobacz: Michał Wiśniewski i Dominika Tajner wrócą do siebie? Pojawił się przełom w ich relacji! Tabloid ujawnił kulisy

Zobacz: „Z nikim nie jest tak”. Michał Wiśniewski w nowej piosence rozliczył się z Dominiką Tajner! Czy to na pewno już koniec? [WIDEO]

Zobacz: Jak Michał Wiśniewski wspiera Dominikę Tajner w trudnym czasie? Choroba syna bardzo ich zbliżyła


Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska

Dominika Tajner-Wiśniewska usuwa tatuaż

Dominika Tajner-Wiśniewska usuwa tatuaż

Dominika Tajner-Wiśniewska i Qczaj przytulają się w restauracji

Dominika Tajner-Wiśniewska i Qczaj przytulają się w restauracji

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×