Dominika Tajner-Wiśniewska pokazała swojego syna! Jest bardzo przystojnym sportowcem - galeria
zdjecie 1
Uwielbia adrenalinę!

Jak wygląda syn Domniki Tajner-Wiśniewskiej?

Dominika Tajner-Wiśniewska to nie tylko żona charyzmatycznego Michała Wiśniewskiego, to także matka Maksymiliana, którego ojcem jest jej poprzedni mąż – Juliusz Idzik. Nie da się ukryć, że Dominikę z Maksymilianem łączy niezwykle silna więź. Kobieta, jak na dumną matkę przystało, często chwali się jego osiągnięciami. Niedawno na swoim profilu na Instagramie udostępniła filmik ze zwycięskiego piłkarskiego meczu. Tym razem pochwaliła się jego nową pasją. Na fotografii widzimy chłopca ubranego w sportowy kask. Jak nietrudno się domyślić, chodzi o motoryzację:
Taka sytuacja... syn dorasta i chce się ścigać. Dopóki piłka nożna jest priorytetem zgadzam się na oswajanie Maksia z motoryzacja, ale tylko hobbystycznie. Kocham Cię synku – skomentowała Dominika Tajner-Wiśniewska.
Komentujący zdjęcie wróżą Maksymilianowi świetlaną przyszłość, sugerując, że w tej dziedzinie sprawdzi się doskonale. Sport ten jednak do najbezpieczniejszych nie należy. Jak myślicie Dominika powinna mu na to pozwolić? Dodajmy, że Michał Wiśniewski zaakceptował Maksymiliana i często go wspiera. Dominika Tajner-Wiśniewska żyje w dobrej relacji z dziećmi swojego ukochanego, a nawet z jego byłymi żonami, o czym piosenkarz poinformował w jednym z tabloidów:
Kocham syna Dominiki i moje wszystkie dzieci tak samo. Moja żona przyjaźni się z moimi poprzednimi żonami jako z matkami moich dzieci. Dominika nie chce mieć jednak ze mną dzieci, ale jak kiedyś zechce, to jestem otwarty – przyznał Wiśniewski w "Fakcie".
Na ten moment para nie zdecydowała się jednak na powiększenie rodziny. Słusznie? https://www.instagram.com/p/BnPMOnjlCo8/?taken-by=dominika_tajner_wisniewska https://jastrzabpost.pl/newsy/michal-wisniewski-przezywa-kryzys-w-malzenstwie-poszlo-o-dzieci_678906.html https://jastrzabpost.pl/newsy/michal-wisniewski-o-piosence-mandaryny-not-perfect-jak-ja-ocenia_677952.html https://jastrzabpost.pl/exclusive/michal-wisniewski-tlumaczy-sie-z-afery-na-koncercie-zaluje-choc-troche_677907.html

Zobacz także: Dominika Tajner-Wiśniewska pokazała swojego syna! Jest bardzo przystojnym sportowcem
×