Szukaj

Na to czekaliśmy! Dominika Tajner-Wiśniewska opublikowała wspaniałą wiadomość! Jest też piękne zdjęcie

Dominika Tajner-Wiśniewska opublikowała pozytywny wpis po tygodniu walki jej syna o powrót do formy. Maksymilian Idzik czuje się coraz lepiej, a dumna mama nie ukrywa swojej radości.
Dominika Tajner-Wiśniewska - stan dziecka

Dominika Tajner-Wiśniewska - stan dziecka

Tegoroczna majówka kosztowała Dominikę Tajner-Wiśniewską i jej najbliższych sporo emocji. Wszystko przez poważne problemy zdrowotne nastoletniego syna bizneswoman – Maksymiliana Idzika, który w stanie krytycznym trafił na OIOM. Stan zdrowia chłopca był komentowany w mediach od dawna. Mimo to czwarta żona Michała Wiśniewskiego konsekwentnie nie odnosiła się do prasowych spekulacji na temat powodów hospitalizacji swojej pociechy, poinformowała jedynie, że „nie zgadza się na żerowanie na nieszczęściu swojego syna”. Plotki głoszą, że jedyne dziecko Tajner-Wiśniewskiej przeszło wirusowe zapalenie mózgu.

Od chwili rozpoznania choroby, Maksymilian był pod stałą opieką lekarzy. Najnowszy wpis Dominiki pozwala przypuszczać, że leczenie przynosiło oczekiwane rezultaty, a największe ryzyko minęło. Gwiazda Tańca z gwiazdami opublikowała na Instagramie piękne selfie, do którego dołączyła budujący opis:

Po burzy zawsze wychodzi słońce. Buziak dla wszystkich, którzy trzymali kciuki – czytamy.

Wszystko wskazuje na to, że kilkudniowy pobyt w szpitalu wreszcie przyniósł pozytywne efekty, a Tajner-Wiśniewska po tygodniu życia w stresie wreszcie odetchnęła z ulgą, jej syn z dnia na dzień prawdopodobnie odzyskał dawną formę.

Dominika w trudnym czasie otrzymała ogromne wsparcie od sympatyków życzących szybkiego powrotu do zdrowia jej synowi. Tajner-Wiśniewska dzięki swojej postawie stała się ogromną motywacją i inspiracją dla wielu matek.

Zobacz: Tak Dominika Tajner-Wiśniewska poświęca się dla syna. Wzruszające doniesienia prosto ze szpitala

Zobacz: Jak Michał Wiśniewski wspiera Dominikę Tajner w trudnym czasie? Choroba syna bardzo ich zbliżyła

Zobacz: Dominika Tajner-Wiśniewska prosi o modlitwę za syna. Co jeszcze napisała w SMS-ie do Qczaja? [WIDEO]


Dominika Tajner-Wiśniewska opublikowała pozytywny wpis

Dominika Tajner-Wiśniewska opublikowała pozytywny wpis

Dominika Tajner-Wiśniewska z synem Maksymilianem

Dominika Tajner-Wiśniewska z synem Maksymilianem

Maksymilian Idzik – syn Dominiki Tajner-Wiśniewskiej

Maksymilian Idzik – syn Dominiki Tajner-Wiśniewskiej

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×