Szukaj

Dominika Tajner-Wiśniewska na domówce. Zabrała ze sobą przystojniaka z „Tańca z gwiazdami”! To ich kolejne wspólne wyjście

Dominika Tajner-Wiśniewska domówka z przyjaciółmi

Dominika Tajner-Wiśniewska domówka z przyjaciółmi

Dominika Tajner-Wiśniewska coraz częściej spędza wieczory w towarzystwie Qczaja. Gwiazda w miniony piątek wpadła na domówkę, podczas której oglądała Taniec z gwiazdami m.in. z przystojnym góralem. Czy łączy ich już bliska przyjaźń?

Dominika Tajner-Wiśniewska od momentu w którym wzięła udział w Tańcu z gwiazdami, chociaż straciła męża, zyskała nowych przyjaciół. W bliskich relacjach jest m.in. z Justyną Żyłą, z którą spotkała się w Wielkanoc. Przyjaźń łączy ją też z Pauliną Biernat i Qczajem, z którymi ostatnio coraz częściej spędza czas.

W piątkowy wieczór przyjaciele wspólnie oglądali ósmy odcinek tanecznego show. Nie wybrali się jednak do studia, a zorganizowali wspólne oglądanie w domu przed telewizorem, co pokazała Paulina na swoim Instastories:

Kochani nie ma nas w Polsacie, ale się stęskniliśmy, że zobaczcie jakie mamy piękne towarzystwo. Pijemy wino i w ogóle jest nam tak dobrze. Tańczymy i kibicujemy.

Kilka godzin później pamiątkę ze spotkania postanowiła umieścić w sieci także Dominika. Na Instagramie opublikowała więc selfie z przyjaciółmi, w opisie którego zdradziła jak bliscy są dla niej ludzie ze zdjęcia:

W życiu ważne są chwile ale najważniejsi są ludzie, z którymi je spędzamy ❤️❤️❤️ #friends #tanieczgwiazdami #qczaj #paulinabiernat #energia #przyjaźń #inowytrwaj #ukochojsie

Paulina Biernat niemal natychmiast skomentowała, że nie ich spotkanie na planie Tańca z gwiazdami  nie było przypadkowe:

Nie ma przypadkowych spotkań w życiu:) cieszę się z naszego

Też uważacie, że w życiu nic nie dzieje się bez przyczyny? To kolejny raz, kiedy Dominikę możemy zobaczyć w towarzystwie przystojnego Qczaja. Oboje są singlami, oboje pochodzą z gór, oboje kochają taniec… Czy łączy ich coś jeszcze?

Zobacz: Co ukrywa Dominika Tajner-Wiśniewska? Michał zamierza ujawnić jej wstydliwy sekret! Będzie skandal?

Zobacz: Michał Wiśniewski na Tinderze. Jeszcze się nie rozwiódł z Dominiką Tajner, a już szuka piątej żony! Dziewczyny do boju!

Zobacz: Długi to nic. Dominika Tajner-Wiśniewska wyjawiła jeszcze ciekawszą tajemnicę małżeńską! Co na to jej syn?


Dominika Tajner-Wiśniewska, Paulina Biernat, Qczaj

Dominika Tajner-Wiśniewska, Paulina Biernat, Qczaj

Dominika Tajner-Wiśniewska ze znajomymi

Dominika Tajner-Wiśniewska ze znajomymi

Dominika Tajner-Wiśniewska i Qczaj przytulają się w restauracji

Dominika Tajner-Wiśniewska i Qczaj przytulają się w restauracji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×