Szukaj

Dominika Tajner wyżaliła się na Michała Wiśniewskiego w „VIVIE!”! Pierwszy raz ujawniła prawdziwe powody rozstania. Przykra historia

Dominika Tajner, w intymnej rozmowie z Krystyną Pytlakowską z VIVY!, opowiedziała o przyczynach rozpadu jej związku z Michałem Wiśniewskim. Zobaczcie, z czego się zwierza.
Dominika Tajner i Michał Wiśniewski

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski

Dominika Tajner jest córką Apoloniusza Tajnera, byłego trenera Adama Małysza. Pochodzi z Wisły, studiowała w Krakowie, jest menadżerką oraz żoną Michała Wiśniewskiego. Ma 9-letniego synka. Jej związek z artystą rozpadł się. W VIVIE! opowiedziała, co się wydarzyło, że ich drogi, po 9 latach, się rozeszły. Mówi o tym, że nie chciała rozstania. To muzyk do niego dążył.

Po sześciu latach przestaliśmy wchodzić już sobie wzajemnie w nasze obszary. Przez kolejne trzy lata coraz mniej zajmowałam się jego sprawami. I wtedy okazało się, że mało nas łączy – mówi Tajner.

Okazało się, że zapatrzony w siebie Wiśniewski, nie dostrzegał, z jak straszną chorobą zmaga się jego żona. Z ciężkiej depresji miała wyprowadzić Dominikę terapia. Zresztą na terapię małżeńską też uczęszczali. Niestety, walka o związek nie powiodła się.

Michał twierdził, że robi to tylko dla mnie. Uważał, że to ja bardziej potrzebuję terapii. I w pewnym sensie miał rację, bo dla mnie praca nad sobą, samodoskonalenie i samorealizacja są bardzo ważne – mówi Tajner w wywiadzie – Na wiele rzeczy przymykałam oko, ponieważ za bardzo go kochałam. Nie mam żadnych pretensji do Michała, bo to ja zapomniałam o sobie. I to był powód mojej ciężkiej depresji. A Michał jej nie udźwignął. Nasze życie uległo wtedy ogromnej zmianie. Nie mogłam już tyle z siebie dawać co wcześniej. Te ostatnie trzy lata były właściwie odchodzeniem od siebie.

Pierwszy raz Dominika Tajner powiedziała, o ciężkiej chorobie, która ją trapiła. Nie znalazła wsparcia i zrozumienia w mężu.  Michał Wiśniewski nie dostrzegał problemu, a wręcz go umniejszał:

Wiedział, ale dla niego to nie jest choroba. Poszedł ze mną do psychologa nawet, ale zawsze twierdził, że to choroba wymyślona. Tymczasem ja rano nie mogłam się podnieść z łóżka i miewałam stany kompletnego wyłączenia się z życia – ze smutkiem opowiada celebrytka.

Michał Wiśniewski, mimo, że jest dobrym człowiekiem, niejednokrotnie pomagał innym ludziom, nie był w stanie zrozumieć żony. Relacja się rozpadła.

O problemie samotności w związku, poznaniu siebie, będziecie mogli przeczytać w całym wywiadzie, w najnowszym wydaniu magazynu VIVA!, dostępnym na rynku od czwartku 8 sierpnia.

Zobacz: Dominika Tajner nową gwiazdą „Dzień Dobry TVN”! Wyciekły szczegóły jej kontraktu z TVN-em! Michał Wiśniewski zzielenieje z zazdrości!

Zobacz: Sensacyjne doniesienia o nowym romansie Michała Wiśniewskiego! Wielki sekret gwiazdora i jego nowej kochanki ujawniony!

Zobacz: Dominika Tajner i Michał Wiśniewski znowu razem! Małżonkowie pozują w objęciach na wspólnej imprezie!


Dominika Tajner i Michał Wiśniewski – pierwsze wspólne zdjęcie pary po ogłoszeniu rozwodu

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski – pierwsze wspólne zdjęcie pary po ogłoszeniu rozwodu

Dominika Tajner i Qczaj

Dominika Tajner i Qczaj

Dominika Tajner - Instagram

Dominika Tajner - Instagram

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×