Dominika Tajner rozstała się z 62-letnim partnerem. Szybko znalazła nową miłość: „Jestem bardzo szczęśliwa”. Opowiedziała o ukochanym

Dominika Tajner

Dominika Tajner

Dominika Tajner rozstała się z pochodzącym z Cypru 62-letnim partnerem. Celebrytka już znalazła nową miłość. O wszystkim opowiedziała w rozmowie z tabloidem. 

Dominika Tajner w mediach zaistniała dzięki małżeństwu z Michałem Wiśniewskim. Trwało one 7 lat a po tym czasie muzyk z dnia na dzień zdecydował się na rozwód, czym zaskoczył nawet byłą już żonę. Relację zakończyli bez zbędnego medialnego szumu podczas zaledwie jednej rozprawy. Każde z nich na nowo zaczęło układać sobie życie. Michał ponownie wziął ślub i doczekał się syna. Dominika jakiś czas temu również pochwaliła się partnerem. Gwiazda związała się ze sporo starszym mężczyzną pochodzącym z Cypru. W sieci pojawiło się kilka ich wspólnych zdjęć. Podczas rozmowy z naszą reporterką zapewniała, że jest zakochana, ale to bardzo trudna relacja.

Z ukochanym moje damsko-męskie relacje są takie, że jestem bardzo zakochana, ale to jest bardzo ciężki związek. Bo jest to związek na odległość. Oczywiście jak wszystko ma swoje plusy i minusy. Jak się po tym covidzie wszystko odblokowało, to mam bardzo dużo pracy i mam mniej czasu na partnera. Wynikają z tego pewne konflikty. Ale myślę, że to wszystko poukładamy. Mój ukochany nie przyjedzie na walkę, bo chyba by tego nie przeżył. Ale po walce ja się wybiorę za granicę na jakiś odpoczynek – mówiła w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Dominika Tajner rozstała się z partnerem z Cypru

Dominika w ostatnich miesiącach naprawdę wiele przeszła. Kilka tygodni temu trafiła do szpitala, skąd przywitała się z internautami. Oznajmiła, że szykuje się do operacji. Dopiero po udanym zabiegu wyznała, że usuwała guzy z piersi. Nowotwór okazał się nie być złośliwy, a była żona Michała Wiśniewskiego powoli przygotowuje się do zabiegu rekonstrukcji piersi.

Kolejnym wielkim ciosem jest dla niej rozstanie z partnerem. Jej miłość z 62-letnim Cypryjczykiem, Dimitrisem dobiegła końca. Przyczyniła się do tego nie tylko różnica wieku, ale także spora odległość i pandemia, która nie ułatwiała kontaktów. Dominika nie może jednak narzekać na brak uczuć. W jej życiu już pojawił się inny mężczyzna, który wspiera ją w walce z chorobą.

Znalazłam bratnią duszę i jestem bardzo szczęśliwa. Nowy ukochany wspiera mnie w walce o odzyskanie zdrowia i nie pozwala mi się załamać – poinformowła na łamach Twojego Imperium.

Nowy partner jest z nią w najtrudniejszym czasie walki z chorobą. Te wspólne przejścia na pewno umocnią ich relację. Jak na razie celebrytka nie zdradziła, z kim jest z wiązana. Pozostaje czekać, aż pochwali się ukochanym.


Dominika Tajner z partnerem

Dominika Tajner z partnerem

Dominika Tajner – pokaz Ani Cichosz 2021

Dominika Tajner – pokaz Ani Cichosz 2021

Dominika Tajner, Michał Wiśniewski

Dominika Tajner, Michał Wiśniewski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×