Dominika Tajner za granicą przeszła operację piersi: „Zrobili to perfekcyjnie”. Pokazała zdjęcie po zabiegu

Dominika Tajner

Dominika Tajner

Dominika Tajner w walce o zdrowie zdecydowała się na operację za granicą. Lekarze wykryli w jej piersiach guzy, które wymagały natychmiastowego usunięcia. Na szczęście wszystko przebiegło pomyślnie.

Dominika Tajner zyskała popularność dzięki Michałowi Wiśniewskiemu, z którym przez siedem lat tworzyła zgodny związek. Kobieta była czwartą z kolei żoną artysty. Wszystko wskazywało na to, że są ze sobą szczęśliwi. Rzeczywistość okazała się jednak inna. Postanowili się rozwieść i ułożyli swoje życie na nowo u boku innych partnerów. Pomimo rozwodu, Tajner wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów i kolorowej prasy. Również internauci chętnie śledzą jej poczynania. Profil 42-latki na Instagramie obserwuje blisko 80 tysięcy osób.

Dominika Tajner usłyszała druzgocącą diagnozę

Od jakiegoś czasu głośno mówi się o problemach zdrowotnych Dominiki. Sama gwiazda pewnego razu powitała fanów ze szpitala:

Dzień dobry, kochani. Ja już w szpitalu w Katowicach. Nie wspominałam nic wcześniej, ale mówiłam wam, że tamten weekend był dla mnie bardzo ważny. Jestem gotowa do operacji. Trzeba to przeżyć! – mówiła.

Wkrótce Tajner zdradziła, co dokładnie jej dolega. Lekarze wykryli w jej piersiach guzy, które wymagały natychmiastowego usunięcia. Na szczęście operacja przebiegła pomyślnie.

Dominika Tajner przeszła operację piersi

Bizneswoman musiała odczekać jakiś czas, by móc przejść operację modelującą piersi. Na początku stycznia poleciała do Pragi, by wykonać zabieg:

Lecimy na operacje rekonstrukcji piersi. Trochę jestem wystraszona, a tak naprawdę jestem bardzo wystraszona, ale mam pełne wsparcie, ale trzymajcie kciuki. Będę na bieżąco zdawać relacje – prawiła na Instagramie.

Po powrocie do Polski Dominika udzieliła wywiadu dla magazynu Twoje Imperium. W rozmowie zdradziła, jak przebiegła operacja. Zdradziła, że wspierał ją obecny partner – Adam:

Operacja trwała trzy godziny. Pierwsza doba po zabiegu była bardzo trudna, dlatego ciesze się, że Adam był tam ze mną i próbował ulżyć mi w cierpieniu. Pokazał, jak trzeba troszczyć się o człowieka, którego się kocha.

Kobieta w tej samej rozmowie wyjawiła, że zdecydowała się na zabieg za granicą, ponieważ był tańszy niż w Warszawie. Dodatkowo była pod opieką najlepszych specjalistów:

Opieka premium, profesjonalizm na każdym kroku. Miałam do dyspozycji tłumacza. Jestem zachwycona, że ten rok zaczął się dla mnie tak wspaniale, mimo ciężkich przeżyć.

Tajner opublikowała w sieci zdjęcia po operacji. Podziękowała także lekarzowi, który jest odpowiedzialny za modelowanie jej piersi:

Zrobili to perfekcyjnie. Dodam jeszcze, jak ważny jest dobry kontakt z lekarzem i zaufanie mu przed tak ciężką operacją. Jeszcze raz dziękuję. Doradztwo na najwyższym poziomie.

Jesteście fanami Dominiki Tajner?


Dominika Tajner po operacji piersi | fot. Instagram.com/dominika_tajner

Dominika Tajner po operacji piersi | fot. Instagram.com/dominika_tajner

Dominika Tajner po operacji piersi | fot. Instagram.com/dominika_tajner

Dominika Tajner po operacji piersi | fot. Instagram.com/dominika_tajner

Dominika Tajner | fot. Instagram.com/dominika_tajner

Dominika Tajner | fot. Instagram.com/dominika_tajner

Komentarze

 • Gośćed pisze:

  Nic to ten Pani nie pomoże:)

 • Gośćed pisze:

  Proponowałabym troche poćwiczyć 🙂

 • Gość pisze:

  Z czego ta Pani jest znana, ze artykul o niej nakrobaliscie???

 • NIKA pisze:

  Oo.. Tańszy…. powiem Więcej pewnie za darmo.. I robi reklamę Klinice.. faktem jest, że zabiegi są tańsze w Czechach nie tylko plastyka piersi…ale co do kwalifikacji lekarzy.. mhm.. .. różnie z tym bywa, na forach tez można poczytać o wielu źle wykonanych zabiegach… Reklama dźwignią handlu.. a poza tym jej nie stać na operacje w Warszawie.??!! Śmiech…ewidentnie o reklamę chodzi realizowana przez Pseudo celebrytę.. żal.pl

 • Gość pisze:

  ANO TAKA ,że spała z Wiśniewskim.Taki jest poziom gwiazd,celebrytów i kościoła w Polsce.Mają po trzy żony ,mężów i za każdym razem dostaja unieważnienie kościelne ślubu.,nawet po 20 latach wspólnego życia.(Kurski)

 • Gość pisze:

  A kto to ?

 • Gość pisze:

  A kto to? Co sobą reprezentuje?

 • Gość pisze:

  Jaka z niej gwiazda 🙈

  • Gość pisze:

   NO TAKA ,że spała z Wiśniewskim.Taki jest poziom gwiazd,celebrytów i kościoła w Polsce.Mają po trzy żony ,mężów i za każdym razem dostaja unieważnienie kościelne ślubu.,nawet po 20 latach wspólnego życia.(Kurski)

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×