Dominika Tajner pokazała pierwsze zdjęcie z nowego mieszkania! Jest bardzo luksusowo!

Dominika Tajner cieszy się z młodszego brata

Dominika Tajner cieszy się z młodszego brata

Dominika Tajner-Wiśniewska ma nowe mieszkanie. Gwiazda wyprowadziła się już z willi, w której przez ostatnie siedem lat mieszkała z Michałem Wiśniewskim. Jak teraz mieszka? Pierwsze zdjęcie poz

Dominika Tajner-Wiśniewska zyskała ogromną popularność jako przedsiębiorcza żona Michała Wiśniewskiego, która u boku ukochanego dzielnie trwała przez ostatnie siedem lat. Ich małżeństwo rozsypało się jak domek z kart po tym, jak wokalista Ich Troje pod koniec 2018 roku złożył wniosek rozwodowy. Żeby było zabawniej, Dominika o całej sprawie dowiedziała się w marcu, zaraz po tym jak odpadła z Tańca z gwiazdami.

Jeszcze do niedawna parę łączył wspólny dom. Dominika po ogłoszeniu rozwodu mieszkała pod jednym dachem ze swoim byłym partnerem w jego imponującej willi w podwarszawskiej Magdalence. Dopiero z początkiem lipca gwiazda spakowała walizki, pudła i przewiozła je do swojego nowego mieszkania. Przeprowadzka zajęła jej kilka dni.

O przeniesieniu wszystkich rzeczy do nowego gniazdka Dominika poinformowała internautów dzisiaj rano. Na jej Instagramie pojawił się post, w którym zaprezentowała ostatnie pudła przewiezione ze starego do nowego domu, w którym możemy dostrzec drewnianą podłogę i imponujące schody z metalową poręczą, co pozwala przypuszczać, że czwarta żona Michała Wiśniewskiego zamieszkała albo w dwupoziomowym penthousie, albo w wolnostojącym domku. Jedno jest pewne – córka Apoloniusza Tajnera nie może narzekać na brak luksusu:

Końcówka przeprowadzki – napisała wyraźnie zszokowana całą sprawą Dominika.

Tajner rozpoczyna zatem nowy etap w swoim życiu – już bez Michała Wiśniewskiego, za to z własną pr menadżerką u boku. Jak wiadomo od kilku tygodni, o interesy Dominiki dba Aldona Wleklak z agencji Dobre Media, która odpowiada za sukcesy takich gwiazd, jak Małgorzata Socha, Kasia Cichopek, Joanna Moro czy Majka Jeżowska.

Zobacz: Fabienne Wiśniewska pokazała namiętne zdjęcie z chłopakiem! Córka Michała i Mandaryny jest zakochana po uszy!

Zobacz: Co się stało z piękną twarzą Dominiki Tajner? Nad morzem robi cuda, aby ponownie przypodobać się Michałowi Wiśniewskiemu?!

Zobacz: Michał Wiśniewski pozwolił sobie na obrzydliwy żart pod adresem 21-letniej wokalistki Ich Troje. W internecie zawrzało


Dominika Tajner-Wiśniewska pokazała nowe mieszkanie

Dominika Tajner-Wiśniewska pokazała nowe mieszkanie

Dominika Tajner-Wiśniewska ma nowe mieszkanie

Dominika Tajner-Wiśniewska ma nowe mieszkanie

Dominika Tajner w Tunezji na wakacjach

Dominika Tajner w Tunezji na wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×