Szukaj

Dominika Tajner niebawem powita w swoim domu nowego członka rodziny! Celebrytka pokazała pierwsze szałowe zdjęcie z pokoiku!

Dominika Tajner pochwaliła się, że w niedzielę jej rodzina powiększy się o nowego członka. Celebrytka z tej okazji przygotowała szałowe gniazdko dla swojego pupila.

Dominika Tajner wyprowadziła się od Michała Wiśniewskiego, z którym jest w trakcie rozwodu. W ostatnim czasie temat rozpadu jej małżeństwa z liderem grupy Ich Troje zszedł na plan dalszy. Zatem fani wokalisty nie wiedzą dokładnie na jakim etapie utknęła jego sprawa rozwodowa. Obecnie Dominika skupiła się na karierze medialnej oraz na poprawie swojego wyglądu. Niedawno internauci mogli podziwiać odchudzone i opalone ciało czwartej żony piosenkarza w Tunezji. Wiadomo również, że celebrytka zaczęła ostro ćwiczyć, zmieniła fryzurę i poważnie szykuje się na nowe rozdanie w swoim życiu.

Aktualnie na Instagramie pojawiła się kolejna sensacyjna informacja, tym razem dotycząca życia rodzinnego celebrytki. Córka Apoloniusza Tajnera poinformowała internautów, że już w niedzielę w jej domu pojawi się nowy członek rodziny:

Domek już gotowy, czekamy na nowego członka rodziny, który przyjedzie do nas już w niedzielę – napisała Dominika.

Do opisu Tajner dołączyła zdjęcie urządzonej klatki dla gryzonia. Prawdopodobnie w nowym domu Dominiki i jej syna, pojawi się słodki chomik. Z całą pewnością celebrytka rozwieje niebawem zagadkę, wklejając foto z nowym członkiem rodziny. Wszystko wskazuje na to, że Tajner całkowicie zapomniała już o Michale Wiśniewskim, a pustkę życiową, powstałą po mężu, wypełniła tajemniczym gryzoniem.

Czekamy na kolejne doniesienia z klatki.

Dominika Tajner pokazała pierwsze zdjęcie z nowego mieszkania! Jest bardzo luksusowo!

Dominika Tajner zafundowała sobie szaloną metamorfozę! Żona Michała Wiśniewskiego już nie jest seksowną blondynką!

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner szaleją razem na jednej imprezie! Jest nagranie i romantyczna reakcja byłej żony gwiazdora! [WIDEO]


Dominika Tajner pokazała klatkę dla nowego członka rodziny

Dominika Tajner pokazała klatkę dla nowego członka rodziny

Dominika Tajner - Instagram

Dominika Tajner - Instagram

Dominika Tajner w Tunezji na wakacjach

Dominika Tajner w Tunezji na wakacjach

×