Szukaj

Dominika Tajner pochwaliła się młodszym o 40 lat braciszkiem. Cudny maluszek już jest rodzinną gwiazdą

Dominika Tajner

Dominika Tajner

Dominika Tajner niedawno ponownie została siostrą. Jej ojciec, Apoloniusz Tajner doczekał się kolejnego potomka. Rodzina przyjęła maluszka bardzo ciepło. Zobaczcie, jak słodko.

Dominika Tajner jest córką słynnego Apoloniusza Tajnera, byłego trenera Adama Małysza. Jest menadżerką oraz byłą już żoną Michała Wiśniewskiego. Ma 9-letniego synka Maksymiliana. I młodszego o 4 lata rodzonego brata, Tomisława Tajnera, o którym pisaliśmy tutaj. Niedawno została też przyrodnią siostra, gdyż jej ojciec niedawno ponownie został tatą. Matką jego dziecka jest młodsza o 36 lat żona – Izabela Podolec.

Zobacz: Apoloniusz Tajner został ojcem! Jego młodsza o 36 lat żona pochwaliła się radosną nowiną. Zdradziła płeć i imię dziecka

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec zostali rodzicami

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec zostali rodzicami

Dominika Tajner cieszy się z młodszego brata. Jak ma na imię maluch?

Dominika Tajner po raz drugi została siostrą. Wspiera  bardzo swojego ojca, Apoloniusza Tajnera w jego związku z o 36 lat młodszą Izabelą Podolec. Zależy jej na szczęściu najbliższych.

Teraz rodzina ma dodatkowy powód do radości. Były trener skoczków narciarskich ponownie został ojcem, a Dominika po raz kolejny została siostrą. W wywiadzie dla Plejady zdradziła, jak się odnajduje ponownie w tej roli.

Bardzo dobrze czuję się ponownie w roli starszej siostry. Maluszek jest cudny, mój drugi brat. Wprawdzie jest 40 lat młodszy, ale będę dla niego tak samą dobrą siostrą, jak byłam dla mojego drugiego brata – powiedziała Tajner.

Zobacz: Dominika Tajner nową gwiazdą „Dzień Dobry TVN”! Wyciekły szczegóły jej kontraktu z TVN-em! Michał Wiśniewski zzielenieje z zazdrości!

Dalej Dominika Tajner zdradziła jak na imię będzie miał jej młodszy brat. Apoloniusz Tajner i jego wybranka zdecydowali, że syna nazwą Leopold. To imię nadali mu ze względu na rodzinną tradycję. Dziadek Dominiki Tajner, którego wszyscy szanowali i kochali, miał na imię właśnie Leopold.

Imię ma po dziadku, który był wspaniałym, dobrym człowiekiem. Chcemy, aby maluszek wyrósł na dobrego człowieka – zwierzyła się Plejadzie Dominika.

Jeszcze nikt nie pochwalił się w mediach zdjęciem najmłodszego Tajnera. Nie możemy się doczekać.

Zobacz: Sensacyjne doniesienia o nowym romansie Michała Wiśniewskiego! Wielki sekret gwiazdora i jego nowej kochanki ujawniony!


Dominika Tajner z bratem

Dominika Tajner z bratem

Dominika Tajner – Flesz Fashion Night 2019

Dominika Tajner – Flesz Fashion Night 2019

Izabela Podolec i Apoloniusz Tajner zostaną rodzicami - tajemnicę wyjawiła Iza Małysz

Izabela Podolec i Apoloniusz Tajner zostaną rodzicami - tajemnicę wyjawiła Iza Małysz

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×