Dominika Tajner pokazała się w krótkich włosach. Internauci są na „tak”

Dominika Tajner

Dominika Tajner

Dominika Tajner, była żona Michała Wiśniewskiego szykuje się na metamorfozę. Pokazała fanom symulację graficzną, spodobała się i większość była zdecydowanie na tak.

Dominika Tajner to ostatnia, jak do tej pory, żona lidera grupy Ich Troje, Michała Wiśniewskiego. Małżeństwo trwało siedem lat i zakończyło się rozstaniem w zeszłym roku. Jednak mimo tego, parę nadal łączą przyjacielskie stosunki. Potrafią ze sobą szczerze porozmawiać i wymieniają się informacjami na temat obecnych relacji.

Nie ukrywam, że jak rozmawiamy, to pytam o to, jak mu się układa, ostrzegam go, na co ma uważać. Więc relacje mamy bardzo poprawne. Jesteśmy bardzo dobrymi kolegami. W końcu kawał czasu i kawał życia spędziliśmy ze sobą — mówiła Dominika Tajner.

Dominika Tajner: nowy partner

Krótko po rozstaniu zaczęły krążyć plotki na temat tego, że Michał Wiśniewski po raz kolejny się zakochał. Dominika zareagowała na to wszystko z wielką klasą. Sama też nie czekała wcale tak długo na nową miłość. Po kilku miesiącach jej status na Facebooku zmienił się na „w związku„. Jednak bardzo skąpo komentowała tę relację w wywiadzie dla Pudelka. Przyznała tylko, że nie chce zapeszać, ale „niech się wiedzie„.

Na temat jej nowego partnera wiadomo jest niewiele, gdyż gwiazda wciąż milczy. Krążą pogłoski, że jest to warszawski biznesmen, z którym zapoznała ją ich wspólna przyjaciółka. Choć na początku do znajomości Dominika podchodziła z rezerwą, to potem się na nią otworzyła:

Nawet nie spostrzegła, gdy jej serce zabiło mocniej – zdradziła w Fakcie przyjaciółka gwiazdy.

Dominika Tajner: nowa fryzura

Ostatnimi czasy nastała moda na przemiany u gwiazd. Może ma to związek ze zbliżającą się wiosną. Metamorfozy dotyczą także byłych żon Michała Wiśniewskiego, które jak się okazuje, trzymają sztamę. Mandaryna i Ania Świątczak były na wspólnej wizycie u tego samego fryzjera. Podczas zabiegu stylizacji włosów u Kajetana Góry jedna z nich chwyciła za sprzęt fryzjerski i zaczęła stylizować drugą. Wszystko uwiecznione zostało na filmiku, obie panie zachowywały się jak dobre przyjaciółki.

Dominika najwidoczniej chętnie przyłączyłaby się do zabawy. Także postanowiła poeksperymentować z fryzurą, jednak na razie zrobiła to w formie symulacji graficznej na Instagramie. Wrzuciła na story zdjęcie z pytaniem do fanów: skrócić włosy??. Wyniki ankiety nie pozostawiają wątpliwości, zdecydowana większość jest na tak. Być może Dominika również pojawi się w salonie u Kajetana?

Dominika Tajner - symulacja fryzury

Dominika Tajner – symulacja fryzury


Dominika Tajner - symulacja fryzury

Dominika Tajner - symulacja fryzury

Dominika Tajner - pierwsze zdjęcie z partnerem

Dominika Tajner - pierwsze zdjęcie z partnerem

Dominika Tajner jest w związku

Dominika Tajner jest w związku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×