Szukaj

Dominika Tajner zafundowała sobie jesienną metamorfozę fryzury. Po kalifornijskich blondach nie ma już śladu

Dominika Tajner

Dominika Tajner

Dominika Tajner nie przyzwyczaja się do swoich fryzur. Od czasu do czasu funduje sobie zmiany na głowie, którymi chwali się na Instagramie. Jak tym razem wygląda?

Dominika Tajner na Instagramie pochwaliła się nową fryzurą. Tym razem nie ruszała ich długości, a jedynie postawiła na nowy kolor. Metamorfozą i jej efektami pochwaliła się na Instagramie. Jak teraz wygląda?

Jakiś czas temu pisaliśmy, że celebrytka zrobiła botoks włosów, a później zdecydowała się na ostre cięcie. Potem pokazała się w przedłużonych pasmach. Widocznie jej apetyt na zmianę fryzury jest niezaspokojony, bo znowu pokazała się w zupełnie innej fryzurze.

Dominika Tajner zmieniła fryzurę

Tajner właśnie rozkręca nowy biznes. Będzie się spełniała jako weeding plenerka. O szczegółach opowiedziała latem reporterce Jastrząb Post. Pochwaliła się nawet, że do współpracy zaprosiła byłego męża.

Pomyślałam, że Michał jest bardzo dobrym mówcą. Ma doświadczenie. Sam występuje na ślubach. Połączyliśmy siły nie na długą współpracę, ale fajnie opowiedzieć dziewczynom, jak to wygląda ze strony gwiazdy, która przyjeżdża. Na co mogą sobie pozwolić, co oferuje, za ile itd. My jesteśmy w takich relacjach, że będziemy sobie pomagać. Najpewniej ja mogę go polecić na wesele, bo wiem, jak są ludzie zadowoleni po jego występach, a on może mnie poleci komuś jako wedding plannerkę. Tak więc to jest trochę taki biznes wiązany. Nie boję się konfliktu, bo tu nie ma takiej płaszczyzny – powiedziała.

Wygląda na to, że biznes idzie do przodu, a jego właścicielka kwitnie. Na swoim Instastory opublikowała zdjęcie w nowej fryzurze. W pięknym, odświeżonym kolorze włosów wygląda zjawiskowo, a fryzura zdecydowanie odejmuje jej lat. Zrezygnowała z platynowych blondów, które nosiła ostatnimi czasy, na rzecz czegoś cieplejszego. Zajrzyjcie do galerii. Jak wam się podoba w nowym wydaniu?


Dominika Tajner - nowy kolor włosów

Dominika Tajner - nowy kolor włosów

Dominika Tajner nowa fryzura

Dominika Tajner nowa fryzura

Dominika Tajner pochwaliła się metamorfozą

Dominika Tajner pochwaliła się metamorfozą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×