Szukaj

Długi to nic. Dominika Tajner-Wiśniewska wyjawiła jeszcze ciekawszą tajemnicę małżeńską! Co na to jej syn?

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski: rozwód i długi

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski: rozwód i długi

Dominika Tajner udzieliła kolejnego wywiadu. W rozmowie z Twoim Imperium wprost przyznała, że pomimo krążących plotek nie wyprowadziła się z podwarszawskiej willi Michała Wiśniewskiego, ale nie to jest najciekawsze! Pomimo rozstania wokalista wciąż pomaga w wychowywaniu syna byłej partnerki! Czy para zawalczy jeszcze raz o swoje małżeństwo?

Michał Wiśniewski pozew o rozwód złożył z dnia na dzień. Decyzja wokalisty dla wielu wciąż wydaje się niezrozumiała, w końcu jeszcze kilka tygodni wcześniej para opowiadała w The Story of My Life o planach wspólnego zestarzenia się. Informację o zakończeniu związku przekazała mediom i znajomym sama Dominika Tajner. Przypomnijmy to, co napisała na swoim profilu pod wpływem emocji:

Mój mąż złożył pozew o rozwód.

Post szybko zniknął z jej konta, a kilka dni później w wywiadzie z WP stwierdziła, że nie powinna była nigdy tego zrobić. Ponadto pokornie uznała, że wina leży zawsze po dwóch stronach. I choć gwiazda liczyła, że sprawa ucichnie, ona nabrała jeszcze większego rozgłosu. Niemal codziennie pojawiają się nowe plotki, a sami zainteresowani nie chcą ich dementować. Ostatnio jednak bizneswoman zrobiła wyjątek i udzieliła wywiadu.

Twoje Imperium w zajawce rozmowy informuje czytelników, że Dominika nie chciała poruszać tematu rozwodu, ani romansów, opowiedziała za to o plotce, jakby miała wyprowadzić się z synem od Michała. Przy okazji zdradziła zaskakujące kulisy jej obecnej relacji z (byłym) mężem. Okazuje się, że Wiśniewski to partner na medal:

Nie wiem, na jakiej podstawie ktoś wypisuje takie brednie. Nie wyprowadziłam się z domu. Nadal razem mieszkamy, a Michał pomaga mi wychowywać mojego syna Maksa – zdradziła.

Trzeba przyznać, że to wielka odwaga. Nie każda kobieta zdobyłaby się na taki krok, z pewnością wpływ na decyzję Dominiki miała postawa Michała, który w roli ojca spełnia się znakomicie. A jak wygląda sprawa rzekomego 4-milionowego długu jaki do spłacenia mają Wiśniewscy? Okazuje się, że Tajner może spać spokojnie:

Temat mojego długu nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, bo ja nigdy nie dostałam ani złotówki ze SKOK-u – wyjaśniła.

Jak myślicie, jak zakończy się cała sytuacja? Ostatnio pojawiły się głosy, że do rozwodu nie dojdzie, a małżeństwo uratuje Apoloniusz Tajner, który ma na lidera Ich Troje dobry wpływ. Czy wciąż mieszkając pod jednym dachem para zawalczy o swoje małżeństwo? Czy będzie oczekiwany przez fanów happy end?

Zobacz: Dominika Tajner-Wiśniewska przeszła bolesny zabieg. Tak odbija się na niej rozwód z Michałem Wiśniewskim

Zobacz: Michał Wiśniewski przed swoim czwartym rozwodem wyjawił szokujące fakty z barwnego życia! To się nie mieści w głowie!

Zobacz: To będzie zemsta dekady! Chytry plan Dominiki Tajner wyszedł na jaw! Michał Wiśniewski ma powody do obaw!


Michał Wiśniewski wyznał miłość Dominice Tajner

Michał Wiśniewski wyznał miłość Dominice Tajner

Dominika Tajner-Wiśniewska usuwa tatuaż

Dominika Tajner-Wiśniewska usuwa tatuaż

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska – Polsat, ramówka jesień 2018

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska – Polsat, ramówka jesień 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×