Była żona Michała Wiśniewskiego pokazała mamę. Tak wygląda była żona Apoloniusza Tajnera

Dominika Tajner

Dominika Tajner

Z okazji dzisiejszego Dnia Matki sieć zalała fala życzeń w stronę wszystkich mam. Dominika Tajner także złożyła życzenia swojej. Do tej pory jej wizerunek był owiany tajemnicą. Kim jest mama byłej żony Michała Wiśniewskiego?

Dominika Tajner jeszcze całkiem niedawno była żoną Michała Wiśniewskiego. Jednak ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu i para rozstała się po 10 latach związku i 7 latach małżeństwa. Do rozstania doszło na początku 2019 roku, zbiegło się ono z innymi wydarzeniami z życia zawodowego Tajner. Walczyła m.in. o kryształową kulę w programie Taniec z Gwiazdami.

Aktualnie były mąż i żona, układają już swoje życie na nowo. Lider zespołu Ich Troje ma za sobą prawdopodobnie kolejny ślub, a Dominika odnalazła szczęście u boku nowego mężczyzny. Dziś została przyłapana z nim na kawie w malowniczym dworku w podwarszawskich Opypach.

Dominika Tajner pokazała mamę. Kim jest pani Aleksandra?

Ojcem Dominiki Tajner jest Apoloniusz Tajner, który prowadził ją do ołtarza w dniu ślubu. Jest z zawodu trenerem skoczków narciarskich, a także pełni funkcję prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Rodzice gwiazdy nie są już razem. Małżeństwo rozstało się po 40 latach po ślubie. Tata odszedł od żony, pozostawiając z nią dwójkę dzieci. Następnie związał się z o 36 lat młodszą Izabelą Podolec. W 2019 wzięli ślub, a zaraz potem zostali rodzicami.

Mama Dominiki, Aleksandra, nie pokazywała się publicznie i do tej pory nikt nie wiedział, jak wygląda. Na próżno było szukać w sieci jej zdjęć. Dziś była żona Wiśniewskiego postanowiła uczcić Dzień Matki, udostępniając jej wizerunek. Dodała fotografię, na której pozuje wspólnie z mamą. Obie przesyłają gorące całusy. Trzeba przyznać, że panie wyglądają niczym siostry.

Mam najwspanialszą mamę na świecie! A dziś jest jej święto. Kocham Cię Mamusiu – napisała pod postem.

Dominika Tajner z mamą

Dominika Tajner z mamą

Wszystkim mamom składamy serdeczne życzenia.


Dominika Tajner z mamą

Dominika Tajner z mamą

Dominika Tajner z ojcem

Dominika Tajner z ojcem

Dominika Tajner z ojcem

Dominika Tajner z ojcem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×