Szukaj

Odchudzona Dominika Tajner wyciska siódme poty w objęciach przystojnego trenera „Tańca z Gwiazdami”! Wiedzieliście, że jest gibka jak gimnastyczka?

Dominika Tajner i Wojciech Jeschke na treningu

Dominika Tajner-Wiśniewska szykuje się do kolejnej odsłony Tańca z Gwiazdami. Żona Michała Wiśniewskiego ciężko trenuje na parkiecie ze swoim partnerem, Wojtkiem Jeschke. Treningi podobno wywołują wielki zgrzyt w jej małżeństwie.

Przed widzami Polsatu kolejny odcinek tanecznego show, Taniec z Gwiazdami. Wśród uczestników programu znalazła się obecna żona Michała Wiśniewskiego Dominika Tajner. Jej udział budzi sporo kontrowersji, bowiem Tajner raczej nie jest gwiazdą medialną, a swoją popularność zyskała jedynie dzięki byciu córką znanego trenera oraz kolejną żoną ekscentrycznego polskiego piosenkarza. Plotki głoszą, że sam Michał nie do końca jest zadowolony z udziału małżonki w polsatowskim show.

Wiśniewski jest szalenie zazdrosny o Dominikę, której na parkiecie partneruje młody przystojniak – Wojtek Jeschke. Tancerz doprowadza Michała do szału tym, że podczas tańca oraz treningów obłapia atrakcyjną Dominikę. Wiśniewski nie jest zwolennikiem gorących choreografii, które bardzo zbliżają Wojtka z Dominiką. Według doniesień Faktu, Dominika rozmawiała wielokrotnie z Michałem o swoim udziale w show. Niestety piosenkarz nadal ma focha:

 Michał nie ufa obu braciom. Obu uważa za flirciarzy – czytamy w Fakcie.

Nic dziwnego, że zazdrość Michała jest tak ogromna. Na załączonych fotkach z dzisiejszego treningu faktycznie widać, że Dominika bardzo poważnie podchodzi do tańca, jak również do relacji cielesnych ze swoim trenerem. Pozycje jakie Tajner-Wiśniewska ze swoim partnerem wykonują podczas treningów są bardzo widowiskowe. Zdenerwowany Michał Wiśniewski widząc takie gorące amory na parkiecie w wykonaniu swojej żony podobno zakazał jej spotykania się z Wojtkiem po godzinach treningów.

Mimo problemów małżeńskich Dominika Tajner robi swoje, ostro trenuje z Wojtkiem, zatem już w piątek zobaczymy efekty jej pracy na parkiecie. Córka Apoloniusza Tajnera zapewniła jednak swoich fanów, że mimo wszystko ma w Michale ogromne wsparcie.

Zobaczcie czy Michał może mieć powody do zazdrości?

Beata Tadla tęskni za parkietem! Gwiazda już ma swojego faworyta nowej edycji „Tańca z Gwiazdami”! To prawdziwe zaskoczenie!

Wyszła na jaw wielka tajemnica Michała Wiśniewskiego! Już wiadomo dlaczego nie zatańczy z Dominiką Tajner w „Tańcu z gwiazdami”!

Dominika Tajner-Wiśniewska i Justyna Żyła dadzą popalić w „Tańcu z gwiazdami”! Szykuje się mega starcie! „Nikt nie chce odpaść” [WIDEO]


Dominika Tajner i Wojciech Jeschke ostro trenują

Dominika Tajner i Wojciech Jeschke ostro trenują

Dominika Tajner i Wojciech Jeschke ostro trenują

Dominika Tajner i Wojciech Jeschke ostro trenują

Dominika Tajner i Wojciech Jeschke ostro trenują

Dominika Tajner i Wojciech Jeschke ostro trenują

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×