Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Dominika Ostałowska zostanie bez pracy? Aktorka drży o posadę!Producenci „M jak miłość” zakończą współpracę z Dominiką Ostałowską?

Czarne chmury zawisły nad głową Dominiki Ostałowskiej. Aktorka, która do tej pory nie musiała martwić się o pracę, niebawem może ją stracić. Gwiazda serialu M jak miłość ostatnio nie jest w najlepszej formie, o czym zresztą otwarcie mówi.

Jak czytamy w Na  żywo, z powodu jej choroby producenci M jak miłość zastanawiają się nad tym, czy ich dalsza współpraca ma jeszcze sens. Dodajmy, że tymczasowo jej wątek zniknął z serialu i nie wiadomo, jak potoczą się dalsze losy aktorki. Przypomnijmy, że Dominika zmaga się z chorobą serca, przez którą jakiś czas temu znacznie przytyła.

Chwilowo tej aktorki w wątkach M jak miłość nie ma – potwierdziła w rozmowie z Na żywo osoba odpowiedzialna za promocję serialu.

Okazuje się, że Ostałowska może liczyć na kolegę z planu Krystiana Wieczorka, który przekonywał producentów, aby nie ograniczali jej roli. Niestety, pomimo dobrych chęci, niewiele zdziałał. Warto dodać, ze poza Krystianem Dominika ma wsparcie w swoim synu.

Mamy nadzieję, że pomimo plotek, Ostałowska nie zniknie z serialu M jak miłość. Życzymy jej dużo zdrowia!

Zobacz także: Odchudzona Dominika Ostałowska, Maja Bohosiewicz i inni na premierze w Teatrze Kamienica [Zdjęcia]

Dominika Ostałowska - Dieta Cambridge

Producenci „M jak miłość” zakończą współpracę z Dominiką Ostałowską?

Dominika Ostałowska przytyła

Producenci „M jak miłość” zakończą współpracę z Dominiką Ostałowską?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×