Ciężki czas w życiu Dominiki Ostałowskiej. Tabloid pisze o problemach psychicznych

Dominika Ostałowska

Dominika Ostałowska

Gwiazda kultowego serialu polskiej telewizji M jak Miłość, przyznała się, że jest w ciężkim położeniu. Z trudem znosi pandemia i obostrzenia z nią związane. Najbardziej jednak martwi się o nastoletniego syna.

M jak Miłość to jeden z najbardziej znanych i oglądanych polskich seriali. Od 20 lat w jedną z ważniejszych ról wciela się Dominika Ostałowska. Kreowana przez nią postać pani sędzi Marty, zdobyła miliony wiernych fanów, a ona sama stała zyskała sporą rozpoznawalność.

Jednak i jej czas pandemii nie oszczędził. W szczerym wywiadzie zdradziła, że przeżywa bardzo ciężkie chwile. SE grzmi w tytule artykułu: Dramat gwiazdy M jak miłość. Dominika Ostałowska w ciężkim stanie psychicznym. Chodzi też o jej syna.

Jakie problemy ma Dominika Ostałowska?

Ostałowska udzieliła szczerego wywiadu, w którym ujawniła, że obecna sytuacja nie wpływa korzystnie na jej stan psychiczny. Bywa, że jest w ciężkim stanie, a zdarzają jej się naprawdę gorsze dni. Wyznała, że trzyma się tylko ze względu na syna, 18-letniego Huberta On sam też bardzo źle znosi czas pandemii, i do tego ma za sobą czas buntu z powodu izolacji od szkoły i przyjaciół.

Dużo energii kosztuje mnie, żeby utrzymać się psychicznie „ponad poziomem wody”. Staram się robić rzeczy, które sprawiają nam jakąś drobną przyjemność, tak żeby nie stracić już resztek optymizmu. Syn jest jednak już dorosły. Sam widzi i słyszy co się wokół dzieje. Trudno jest więc przed nim cokolwiek ukrywać – mówiła w magazynie Dobry Tydzień.

Aktorka martwi się nie tylko o finanse – na planie spędza zaledwie kilka dni w miesiącu, więc trudno jest jej utrzymać finansowo siebie i syna. Nie gra przecież w teatrze tak jak wielu innych artystów – i swoją przyszłość, ale także o właśnie o syna. 18-latek jest tuż przed maturą, a nauka zdalna i brak kontaktu z kolegami bardzo mu doskwierają. Dominika obawia się, że wrażliwy chłopak nie poradzi sobie z edukacją i nie przygotuje się odpowiednio do egzaminu.

Jak zdradziła w wywiadzie, stara się odganiać od siebie czarne myśli i walczyć ze spadkami nastroju, ale bywa bardzo ciężko. Ma nadzieję, że już wkrótce sytuacja wróci do normy.


Na jakiej diecie są Dominika Ostałowska z synem?

Na jakiej diecie są Dominika Ostałowska z synem?

Jak schudła Dominika Ostałowska i Hubert Zduniak?

Jak schudła Dominika Ostałowska i Hubert Zduniak?

Dominika Ostałowska z synem Hubertem na diecie

Dominika Ostałowska z synem Hubertem na diecie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×