Dominika Kulczyk oddała hołd ojcu. Słowa pełne miłości i tęsknoty. Jeden hasztag wzruszył nas najbardziej

Dominika Kulczyk

Dominika Kulczyk

Dominika Kulczyk złożyła piękne życzenia z okazji Dnia Ojca, swojemu zmarłemu tacie, Janowi Kulczykowi. Te słowa to wyraz największego szacunku i miłości.

Jan Kulczyk przedsiębiorca, właściciel przedsiębiorstwa Kulczyk Holding. Zmarł 29 lipca 2015 roku w Wiedniu, w wieku 65 lat w wyniku komplikacji po zabiegu kardiologicznym. Jego śmierć była zaskoczeniem dla wszystkich. Pozostawił nieutuloną w żalu rodzinę, w tym syna Sebastiana Kulczyka i córkę Dominikę Kulczyk. 

Na jego pogrzebie mówiła ze łzami w oczach:

Tatko, gdzie jesteś? Kolejny raz nas zaskoczyłeś (…) Czasem trzeba iść własną drogą. Nie płaczcie nad moją trumną. Tu mnie nie ma. Wierzcie mi, bo trzeba wierzyć bez końca i kochać bezwarunkowo.

Nie ukrywa, że ojciec był dla niej wyjątkowo ważny, był oparciem i drogowskazem. Z okazji Dnia Ojca po raz kolejny dała wyraz swojej miłości i ciągłej tęsknocie.

Dominika Kulczyk: post z okazji Dnia Ojca

Dominika kontynuuje dzieło ojca. Jest przedsiębiorcą i filantropką. Realizuje też wielokrotnie nagradzany cykl reportaży Efekt Domina. Program emitowany jest na antenie stacji TVN, a Kulczyk, podróżując po całym świecie, pokazuje historie ludzi skrzywdzonych przez los, którzy nierzadko spotkali się z wykluczeniem społecznym. Skupia się głównie na kobietach i dziewczynkach, bo to ich prawa są najczęściej łamane. Córka Jana Kulczyka jest również założycielką i prezesem Kluczyk Foundation.

Nie zapomina nigdy, że to, jaką jest osobą – pełna empatii i ciepła, zawdzięcza w głównej mierze swojemu tacie. Z okazji Dnia Ojca oddała mu pełen miłości hołd. Podzieliła się pięknym wspólnym zdjęciem i napisała:

Tatko,
choć Cię tu nie ma, to wiem, że jesteś światłem, odwagą, wolnością i miłością niesioną na skrzydłach. Zawsze, mimo wszystko.
Najpiękniejszy byłeś, a ja się czuję ukochana.

Do swojego postu Dominika dodała serię pięknych hasztagów, nawiązujących do święta ojca. Jeden wzruszył nas najbardziej. Idealnie opisuje stosunek córki do taty:

Mój tatuś jest moim bohaterem – napisała najbogatsza Polka.

View this post on Instagram

Dad, Although you are not here, I know that you are the light, courage, freedom and love carried upon wings. Always, and through everything. You were the most beautiful and I feel loved. . Tatko, choć Cię tu nie ma, to wiem, że jesteś światłem, odwagą, wolnością i miłością niesioną na skrzydłach. Zawsze, mimo wszystko. Najpiękniejszy byłeś, a ja się czuję ukochana. Zdjęcie: Marlena Bielinska @stareoness / Move . . . #JanKulczyk #DominikaKulczyk #dzieńojca #dzientaty #miłość #tęsknota #tata #tatuś #ojciecicórka #fatherday #dadsday #fatherdaughter #fathersday #iloveyoudad #bestfather #bestfatherforever #loveyoudad #bestdad #bestdadever #happyfathersday #bestdaddy #daddysday #mydaddyisthebest #mydaddyismyhero #superdad

A post shared by Dominika Kulczyk (@dominikakulczyk) on

Pod postem Dominiki Kulczyk pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci potwierdzili, że Jan Kulczyk, to był wyjątkowy człowiek i że zawsze będzie go brakowało. Gratulują też, tego, że wychował wspaniałe dzieci.


Dominika Kulczyk i Jan Kulczyk

Dominika Kulczyk i Jan Kulczyk

Afera z Janem Kulczykiem w programie

Afera z Janem Kulczykiem w programie "Państwo w Państwie"

Afera z Janem Kulczykiem w programie

Afera z Janem Kulczykiem w programie "Państwo w Państwie"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×