Miliarder wynajął willę od Dominiki Kulczyk za 270 tys. zł za tydzień. Za co płaci jej aż tyle? To luksusy w najlepszym wydaniu

Dominika Kulczyk

Dominika Kulczyk

Dominika Kulczyk postanowiła wynająć swój do w Londynie. Zamieszka w nim bogaty właściciel koncernu medycznego. Kwota, jaką zapłaci za wynajem, zwala z nóg. 

Dominika Kulczyk jest jedną z bardziej uznanych Polek. Idealnie spełnia się nie tylko w roli bizneswoman, ale także reporterki, oraz filantropki. Córka Jana Kulczyka z powodzeniem przewodzi imperium, które otrzymała w spadku po ojcu. Umiejętnie pomnaża swój majątek, pamiętając przy tym o najbardziej potrzebujących.

To właśnie z jej inicjatywy kilka lat temu powstała Kulczyk Foundation. Fundatorami całego przedsięwzięcia byli wówczas jej rodzice, a Dominka pełni tam funkcję prezesa zarządu. Organizacja, której przewodzi, wspiera mnóstwo inicjatyw nie tylko w Polsce, ale także w różnych zakątkach świata.

Filantropka stała się jeszcze bardziej popularna gdy rozpoczęła swoją współpracę ze stacją TVN. Szereg reportaży Efekt Domina poruszał problemy osób skrzywdzonych przez los na różne sposoby. Jako reporterka, Kulczyk odwiedziła różne zakątki świata i przedstawiała na ekranie bardzo poruszające historie. Nie tylko wzruszała do łez, ale dawała też nadzieję, na lepsze jutro dla bohaterów każdego kolejnego odcinka.

Dominka Kulczyk wynajęła swoje mieszkanie

Dominika jest właścicielką wielu nieruchomości nie tylko w Polsce. W zeszłym roku nabyła kolejną posesję w samym Londynie. Przepiękny dom kosztował ją 295,5 mln złotych. Specjaliści zajmujący się nieruchomościami oznajmili jednak, że to bardzo okazyjna cena jak za taką posiadłość i Kulczyk wyjątkowo dobrze ulokowała majątek, nabywając rezydencję znajdującą się w sąsiedztwie pałacu Buckingham.

Okazuje się, że inwestycja szybko może się zwrócić, ponieważ postanowiła, że znajdzie jej nowego lokatora. Długo nie czekała na odpowiednią osobę, której wynajmie rezydencję – jak się okazuje za niemałe pieniądze.

Serwis Bloomerg donosi, że w domu zamieszka Adar Poonawalla, szef koncernu produkującego szczepionki, który za każdy tydzień wynajmu będzie musiał zapłacić około 50 tys. funtów, czyli 270,5 tys. złotych.

Dom, w którym zamieszka biznesmen ma bagatela 2 tys. metrów kwadratów i okala go ogromnych rozmiarów ogród, w którym znajduje się także domek dla gości. Trzeba przyznać, że Dominika ma głowę do interesów.


Dominika Kulczyk wynajęła mieszkanie w Londynie -Adar Poonawalla

Dominika Kulczyk wynajęła mieszkanie w Londynie -Adar Poonawalla

Dominika Kulczyk – TVN wiosenna ramówka 2021

Dominika Kulczyk – TVN wiosenna ramówka 2021

Dominika Kulczyk

Dominika Kulczyk

Komentarze