Szukaj

Dominika Kulczyk padła ofiarą perfidnego oszusta! W grę weszły gigantyczne pieniądze, a wszystko to bez jej wiedzy!

Dominika Kulczyk wpadek

Dominika Kulczyk została oszukana

Dominika Kulczyk od lat znajduje się w gronie najbogatszych Polek. Córka nieżyjącego Jana Kulczyka swoją ogromną fortunę w dużej mierze wykorzystuje do szczytnych celów, od lat prowadzi swoją fundację, a także realizuje znany projekt telewizyjny, w którym pomaga biednym na całym świecie. Niestety ostatnio Dominikę spotkała bardzo przykra sytuacja. Okazało się bowiem, że najbogatsza Polka padła ofiarą perfidnego oszusta. Przez to oszustwo bardzo ucierpiał jej krystaliczny wizerunek.

Jedna z aplikacji internetowych wykorzystała twarz milionerki bez jej zgody. Chodzi o platformę Crypto Revolt, która bezprawnie obiecuje ludziom ogromne zyski zapewniając jednocześnie, że można w krótkim czasie zdobyć mnóstwo pieniędzy, wystarczy jedynie założyć odpowiednie konto, a następnie je zasilić własnymi środkami.

Na platformie przy aplikacji widnieje zdjęcie Dominiki Kulczyk, które rzecz jasna pojawiło się tam bezprawnie:

Podjęliśmy działania w celu ustalenia źródła tych nieprawdziwych informacji. Rozważamy podjęcie odpowiednich kroków prawnych, aby chronić wizerunek pani Kulczyk oraz zapobiec działaniom o charakterze oszustwa. Powinna być to przestroga dla innych – powiedziała Dominika w Pulsie Biznesu.

Miejmy nadzieję, że córka Grażyny Kulczyk i Jana Kulczyka, założycielka fundacji Kulczyk Foundation oraz organizacji ekologicznej Green Cross Poland, szybko upora się z tą nieprzyjemną  i bardzo krzywdzącą jej wizerunek sytuacją.

Trzymamy kciuki za szybki finał tej sprawy.

Dominika Kulczyk w osobistych słowach wspomniała Jana Kulczyka. Uczciła 3 rocznicę śmierci swojego ojca

Rewolucja na liście 100 najbogatszych Polaków! Pierwsze miejsce to wielka niespodzianka. Jest też wielki debiut!

Dominika Kulczyk jest stylowa jak księżna Kate! Niemalże perfekcyjnie odtworzyła jej słynną stylizację


Czy lubisz programy Dominiki Kulczyk?

×