Gwiazda „M jak miłość” pokazała zdjęcia z wesela! Pierwszy raz zamieściła zdjęcia z mężem

Dominika Kachlik z partnerem na zdjęciach z wesela

Dominika Kachlik z partnerem na zdjęciach z wesela

Gwiazda M jak Miłość na zdjęciach z wesela. Dominika Kachlik pokazała romantyczne ujęcia w objęciach partnera.

M jak miłość, to jeden z najpopularniejszych seriali obyczajowych w naszym kraju. Telenowela jest emitowana na antenie TVP2 od listopada 2000 roku. Ukazuje ona życiowe perypetie kilkupokoleniowej rodziny Mostowiaków. Producenci byli wielokrotnie nagradzani za pomysł i realizację, prestiżową Telekamerą TeleTygodnia.

W bohaterów od lat wcielają się m.in. Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Rafał i Marcin Mroczkowie, Katarzyna Cichopek czy Anna Mucha. Przez pewien czas w produkcji grała także Małgorzata Kożuchowska, która w końcu zdecydowała się na odejście. Serial był i jest trampolina do kariery dla wielu młodych aktorów. Do tego grona niewątpliwie można zaliczyć Dominikę Kachlik.

Kobiety w życiu Pawła Zduńskiego, jednego z głównych bohaterów serialu M jak Miłość, to temat rzeka. Nie sposób zliczyć wszystkich jego wybranek, jednak ostatnią, która go zaciągnęła go do ołtarza, jest piękna Franka. W tę postać wciela się właśnie wspomniana Dominika Kachlik.

Niewiele jednak wiadomo o aktorce, jeśli chodzi o życie prywatne. Właśnie zaskoczyła i pokazała zdjęcia z wesela. Kim jest jej partner?

Dominika Kachlik z partnerem na zdjęciach z wesela

Dominika Kachlik w M jak Miłość wzięła ślub z Rafałem Mroczkiem, ale prywatnie nie ma męża.

30-letnia aktorka dość często na swoim profilu na Instagramie publikuje zdjęcia z młodszym od niej o dwa lata Kamilem Studnickim, przyjacielem z teatru, z którym kobieta spędza mnóstwo czasu.

W minioną sobotę Dominika Kachlik była gościem na weselu znajomych. Tym razem nie towarzyszył jej Studnicki.  Aktorka wrzuciła zdjęcia z innym mężczyzną, ale zrobiła to tylko na Instastory i w taki sposób, żeby nie pokazywać za twarzy partnera.

Romantyczna sesja znanej z „M jak miłość” Dominiki Kachlik po ślubie, podczas trwającego przyjęcia weselnego w objęciach partnera, to jednak najlepszy dowód na to, że tych razem z nim spędziła niezapomniane chwile. Pozowała do zdjęć w marynarskiej czapce i okularach przeciwsłonecznych. Do tego zalotnie otoczyła długimi nogami partnera w pasie. On także czule ją obejmował, położył nawet dłoń na udzie, które kusząco wyłoniło się spod seksownej, czarnej sukienki Kachlik – doosi Super Express.

Nie wiadomo, kim jest mężczyzna, bo Dominika nie oznaczyła go na żadnym ze zdjęć. Jednak z relacji można wywnioskować, że są sobie bliscy.


Dominika Kachlik na weselu przyjaciół

Dominika Kachlik na weselu przyjaciół

Dominika Kachlik na weselu przyjaciół

Dominika Kachlik na weselu przyjaciół

Dominika Kachlik na weselu przyjaciół

Dominika Kachlik na weselu przyjaciół

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×