Dominika Gwit zdradziła, kiedy urodzi. Termin zaskakujący, a ciężarna aktorka ma jeszcze sporo planów

Dominika Gwit - kiedy urodzi

Dominika Gwit - kiedy urodzi

Dominika Gwit spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Właśnie zdradziła, kiedy maluch pojawi się na świecie. Co napisała?

Dominika Gwit zaistniała w świadomości widzów dzięki roli Grubej w filmie Galerianki. Kolejne propozycje zawodowe posypały się jak z rękawa, a ona przekuła je w kolejne sukcesy. Wystąpiła m.in. w Przepisie na życie, a wcielenie to spowodowało, że zdobyła jeszcze większą ilość fanów. Pojawiła się na przesłuchaniach do X-Factora. W czasie pandemii zaczęła także rozwijać kanał na YouTubie, w którym to daje możliwość wyboru tematów.

Zasłynęła także ze swojej spektakularnej metamorfozy – kilka lat temu schudła kilkadziesiąt kilogramów. Nie potrwało to długo, bo względy zdrowotne sprawiły, że wróciła do dawnej wagi. Gwit jednak przekonuje fanów, że nie przejmuje się nadwagą i czerpie z życia ile się da.

Dominika Gwit jest szczęśliwą żoną Wojciecha Dunaszewskiego. Widać, że małżonkowie są bardzo szczęśliwi razem, a niedawno świętowali 4. rocznicę, bo 7 lipca 2018 wzięli ślub. Teraz czeka ich prawdziwa rewolucja. Będą rodzicami.

Dominika Gwit zdradziła termin porodu. Kiedy jej dziecko pojawi się na świecie?

Dominika Gwit jest w ciąży po wielu latach starań. Kilka dni temu ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Wraz z mężem pochwaliła się zdjęciami USG i przekazała fanom krótki komunikat:

Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi.

Szczęście przyszłych rodziców jest wielkie, bo Dominika zmaga się z chorobami immunologicznymi, przez które długo cierpiała na bezpłodność. O swoich problemach z zajściem w ciążę opowiedziała na Instastory. Potem pełna energii przyszła mama pochwaliła się wideo z siłowni. Wszystkie oburzone głosy uciszyła Anna Lewandowska, która skomentowała wysiłki Gwit.

Dominika zdradziła, że chudnie w czasie ciąży, a teraz napisała fanom, jakie ma plany na przyszłość.

Wiem, że macie już kupione bilety na jesienne spektakle. Kochani, mam zamiar pracować na pewno we wrześniu i w październiku, zagrać wszystkie spektakle, które są zaplanowane w tych miesiącach. Mam nadzieję, że Bóg pozwoli i się uda. Oczywiście będę słuchać lekarzy i jeśli tylko powiedzą, że nie mogę pracować, to nie będę. Ciąża to nie choroba, na razie lekarze pozwalają mi grać – zapewniła fanów.

Gwit przy okazji zdradziła przybliżony termin porodu.

Dziecko się pojawi na świecie zimą, także jesień jest nasza. Trzymajcie mocno kciuki, żebyśmy się spotkali w teatrze.

Czekamy na kolejne wieści od Dominiki.


Dominika Gwit - kiedy urodzi

Dominika Gwit - kiedy urodzi

Dominika Gwit w ciąży

Dominika Gwit w ciąży

Dominika Gwit w ciąży

Dominika Gwit w ciąży

Komentarze

 • Gość pisze:

  On vitro czy natura i Bóg-tak jak napisałaś, że dzięki niemu.

 • Gość1 pisze:

  Wasze komentarze to dno mułu i wodorosty. Życzę żebyście wpadli w ten muł i nigdy nie wydostali się na powierzchnię.

 • Gość pisze:

  Cały czas wyglądasz jak w ciąży,nie wyobrażam sobie jak ten brzuch będzie jeszcze większy….

 • Gość Goga pisze:

  To będzie najdłuższa ciąża show biznesu. Już mamy dość.

 • Aneya pisze:

  Jak taka grubaska mogła zajść w ciążę?

  • Magdalena pisze:

   Aneya nie grzeszysz rozumem i taktem . Jak kobieta może w tak brzydki sposób wyrażać się o drugiej kobiecie i to jeszcze w przestrzeni internetowej

  • Gość pisze:

   A jak taka harpia może pisać takie idiotyzmy? Czy tęższy człowiek nie ma prawa do rodziny szczęścia i miłości weź idź lepiej po rozum do głowy i dopiero komentuj

  • Gość pisze:

   Widać spore kompleksy i próba dowartościowania się. Ten jad cię kiedyś zgubi, to sama ta nienawiść. Zrobiła ci coś? Skrzywdziła? Nie a więc się zamknij i zajmij się swoim życiem, widać pustość i głupotę. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowa mimo wszystko, aż tak cię interesuje czyjeś życie, że musisz siedzieć na portalu typu pudelek i obrażać innych? Weź się ogarnij póki za późno nie jest. Miło byłoby gdyby ktoś cię tak obrażał? Chcę przypomnieć, że otyłość może wynikać z cukrzycy, tarczycy czy wielu innych chorób, z genetyki, przyjmowanie leków tez na to wpływa i po prostu wiele więcej. Postaw się na jej miejscu i pomysł co bys czuła, czy byłabyś szczęśliwa gdyby ktoś cię hejtował i patrzał nie na twój charakter a na twój wygląd, który nie jest najważniejszy i on nie określa osobowości czy charakteru. Zero empatii czy serca u ciebie 🤦

  • Gość pisze:

   A jak tski prymit jak ty istnieje????

  • Gość pisze:

   Taka „grubaska” zachodzi w taki sam sposób w ciążę jak chuda, w okularach, ruda, wysoka, mądra, tzn. plemnik łączy się z komórką jajową. Widać w szkole nie miałaś biologii, edukacji seksualnej, a w domu nie nauczono Ciebie kultury i empatii.

  • Julia Nowak pisze:

   Ale jesteś miła współczuję

  • Aal pisze:

   Ludzie co zwami się dzieje ile w was jadu co ten PiS z ludźmi zrobił

 • Gośćdanusia pisze:

  Ty i Twoja ciąża
  Juz mamy Cię po kokardy
  Nie nudz kobieto

 • Gość pisze:

  Co za burak to napisał? Brr obrzydzenie

 • Gośćdk pisze:

  Do wyrzygania jestes. Ciąża i nic w głowie

  • Gość pisze:

   Dobrze że Ty masz coś w głowie ……AAA siano hahaha

  • Gośćbaba pisze:

   A co ty masz w głowie,że taki ohydny komentarz puściłam? Do czego w życiu doszłaś,że opluwasz innych. Sama spójrz w lustro,a nie oceniaj innych. Oby więcej takich pozytywnych ludzi było,jak Dominika. Pełna empatii,radości życia i emanującego z niej ciepla. Oboje są cudownymi ludźmi i życzę im dużo szczęścia.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×