Szukaj

Dominika Gwit pokazała zdjęcia z niezłego wycisku. W 2 godziny spaliła 500 kcal

Dominika Gwit

Dominika Gwit

Dominika Gwit swego czasu zasłynęła z chyba najbardziej spektakularnej metamorfozy w polskim show-biznesie. Bardzo dużo schudła. Jednak różnego rodzaju przyczyny sprawiły, że wróciła do wagi wyjściowej, i jak oświadczyła, właśnie tak czuje się ze sobą dobrze. Dzisiaj jednak pokazała zdjęcia z niezłego wycisku. Czy ona znowu chudnie?

Dominika Gwit podczas kwarantanny skupiła się na kilku ciekawych projektach. Nagrywa wykłady, które trafiły na specjalną platformę cyfrową, ruszyła z kanałem na YouTube, na którym czyta bajki, ale chce rozszerzyć tematykę i zacząć poruszać tematy, na których wybór będą mieli wpływ internauci. Jest niezwykle uzdolnioną i wszechstronną aktorką, a do tego niezmiennie od lat cieszy się ogromną sympatią widzów.

Dominika Gwit znowu chudnie?

Dominika Gwit pokazała na Instagramie zdjęcia z wycieczki rowerowej z mężem. Pokonali niezły dystans, a aktorka pochwaliła się, że spaliła ponad 500 kalorii. Czyżby aktorka znowu zabrała się za odchudzanie? 21 kilometrów na rowerze, to dla wielu niezły wycisk. Jednak według informacji, które sama podaje, raczej należy traktować wycieczkę rekreacyjnie.

Tośmy sobie pojeździli!!! 23 kilometry zrobione 🙂 Piękne lasy, boskie jeziora, słońce, ptaki i my 🙂 Super dzień za nami, a teraz relaks. Mam nadzieję, że Wam też pięknie mija ta sobota (…) – napisała.

View this post on Instagram

Tośmy sobie pojeździli!!! 23 kilometry zrobione 🙂 Piękne lasy, boskie jeziora, słońce, ptaki i my 🙂 Super dzień za nami, a teraz relaks ???? Mam nadzieję, że Wam też pięknie mija ta sobota. Kochani zapraszam Was gorąco na mój kanał na Youtube, gdzie właśnie wstawiłam kolejną, trzecią część, sagi @puzynska "Trzydziesta pierwsza". Czytam fragment tej książki w cyklu Dla Każdego Coś Miłego ???? Mój kanał dostał stypendium #kulturawsieci @mkidn_gov_pl , jest mi bardzo miło:) Link do kanału na instastory oraz w bio na moim insta profilu ???? całus na miły wieczór!!! Domi #wycieczka #aktywnydzień #youtube #czytanie #stypendium #kulturawsieci

A post shared by Dominika Gwit – Dunaszewska (@dominikagwit) on

Gwit niedawno pojawiła się w programie Kwarantanna Live. Zapytana o to, czy na przykład czas izolacji planuje przeznaczyć na zrzucenie zbędnych kilogramów, odpowiedziała, że nie zamierza tego robić, bo nie może pozwolić sobie na dietę ze względu na chorobę:

Mam bardzo ostre choroby immunologiczne, które są zaburzeniem całego mojego metabolizmu. Bardzo intensywnie się leczę, mam bardzo mocne leki. To, że ktoś się odchudza, ważąc 60 kg, to zupełnie coś innego niż jak ktoś choruje na agresywne choroby immunologiczne jak ja – powiedziała.

Dominika na początku roku wyjawiła w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, że w pełni akceptuje siebie, taką, jaką jest, ale by tak się stało, musiała pokonać długą drogę:

U mnie to trwało wiele lat, żebym mogła się z tym całkowicie zmierzyć i żeby to nie robiło na mnie wrażenia. Wolność i pozbycie się kompleksów, samoakceptacja tego, aby się nie oglądać w oczach innych- wyznała.

Zobacz także: Dominika Gwit idzie w stronę blondu. Długo czekała na swoją metamorfozę: „No to się odgruzowałam”


Dominika Gwit na wycieczce rowerowej

Dominika Gwit na wycieczce rowerowej

Dominika Gwit na wycieczce rowerowej - liczy kalorie

Dominika Gwit na wycieczce rowerowej - liczy kalorie

Dominika Gwit na wycieczce rowerowej z mężem

Dominika Gwit na wycieczce rowerowej z mężem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×