Dominika Gwit wysmukliła twarz nową fryzurą. Po metamorfozie wygląda bardzo kobieco. „Ekstra zmiana”

Dominika Gwit zamieściła na Instagramie zdjęcie w nowej fryzurze. Zmiana wyszła jej na dobre i jeszcze bardziej wysmukliła jej buzię. Fani zachwyceni.

Dominika Gwit jest najbardziej rozpoznawalna za sprawą występów w filmie Galerianki i na deskach teatru. Bohaterka hitu sprzed lat próbuje też swoich sił w dziennikarstwie – przez długi czas pisała dla Cosmopolitana. Możemy ją również oglądać na portalu Instagram.

Na swoim profilu skupiła już blisko 150 tysięcy obserwujących. 33-latka na bieżąco dzieli się z nimi swoimi przeżyciami i pokazuje zdjęcia z ważnych wydarzeń. Teraz zdecydowała się pochwalić nową fryzurą.

Internauci są zachwyceni jej nowym lookiem. „Ochy” i „achy” nad stylizacją Gwit są naszym zdaniem w pełni zasłużone.

Nowa fryzura Dominiki Gwit. Jak teraz wygląda aktorka?

Zmiana fryzury przez aktorkę jest sporym zaskoczeniem, ponieważ dotychczas dała się ona nam poznać raczej jako modowa konserwatystka i niezwykle rzadko eksperymentowała z włosami.

Gwit tym razem poddała je regeneracji, rozjaśniła i wyraźnie odświeżyła całą fryzurę. Cięcie na modnego boba optycznie wysmukliło jej twarz. Efekt końcowy możecie zobaczyć poniżej.

Tego mi było trzeba – napisała.

Musimy przyznać, że zmiana zrobiła na nas spore wrażenie. Podobnie uważają internauci:

  • Pięknieee.

  • Wyszło super.

  • Zaraz człowiek się lepiej czuje.

  • Świetna metamorfoza. Miłego popołudnia życzę.

  • Extra – pisali liczni fani i fanki Gwit.

Zabrakło przy tym negatywnych lub krytycznych komentarzy w stosunku do wyglądu influencerki, co wiele mówi o wsparciu, jakim obdarzają ją jej prawdziwi fani.

Związek gwiazdy. Z kim jest Dominika Gwit?

W 2018 roku Dominika Gwit wzięła ślub z Wojciechem Dunaszewskim, montażystą telewizyjnym, z którym spotkała się po raz pierwszy dwa lata wcześniej. Celebrytka nierzadko dzieli się wspólnymi zdjęciami ze swoim życiowym partnerem. Zdaje się, że ich miłość, pomimo upływu lat, staje się coraz piękniejsza. Poniżej zamieszczamy zdjęcie pary z pobytu nad morzem.

W jednym z wywiadów Gwit opowiedziała nam o tym, w jaki sposób wyglądał jej pierwszy rok związku z Dunaszewskim. Rozmówczyni nie mogła przestać chwalić swojego partnera.

To był bardzo intensywny, pełen miłości rok i życzę nam żebyśmy do końca życia żyli tak szczęśliwie, w takim zaufaniu i szczerości, i radości, i miłości, jak w tym roku. Także mam nadzieję, trzymajcie za nas kciuki i życzcie nam szczęścia. Bardzo dobrze czuję się w roli żony. Już się do tego przyzwyczaiłam, aczkolwiek cały czas, jak mówię „mężu”, to mam jakiś taki dreszczyk – wyznała ulubienica polskich internautów.

Nie pozostaje nam nic innego, niż życzyć parze dalszego szczęścia i cieszenia się sobą! Również i wam życzymy takiej miłości!


Dominika Gwit. Zdjęcie z Instagrama

Dominika Gwit. Zdjęcie z Instagrama

Rafał Mroczek i Dominika Gwit

Rafał Mroczek i Dominika Gwit

Dominika Gwit

Dominika Gwit

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×