Dominika Gwit wbiła się w jednoczęściowy, obcisły strój. Nieco oryginalnie, ale dzięki temu idealnie widać jej ciążowe kształty

Dominika Gwit

Dominika Gwit

Joanna Jabłczyńska dodała fotkę z Dominiką Gwit. Ciężarna gwiazda zapozowała w obcisłym stroju. Teraz idealnie widać ciążowe krągłości.

Dominika Gwit jakiś czas temu przekazała informację o tym, że jest w ciąży. Przy tej okazji zapozowała do wspólnego zdjęcia z ukochanym mężem, Wojciechem Dunaszewskim. W opisie rodzinnej fotografii napisała:

Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi.

Zajść w ciążę udało się Dominice mimo tego, że długo walczyła z niepłodnością, którą spowodowała choroba autoimmunologiczna.

Od czerech lat się poważnie leczę na swoje immunologiczne choroby, m.in. na niepłodność, która z tych immunologicznych, bardzo ciężkich chorób, które mam, wynika. Udało się, nagle, niespodziewanie, udało się, jesteśmy w ciąży, to już trwa kilkanaście tygodni. Jesteśmy zdrowi, wszystko jest w porządku. Bardzo się modliliśmy, leczyliśmy się bardzo, ja głównie i przyniosło to efekty – wyjawiła przy innej okazji.

Dominika Gwit prezentuje ciążowe krągłości w obcisłym stroju

Ciężarna gwiazda wzięła udział w programie Fort Boyard. Show kręcono w czerwcu, kiedy Dominika już przynajmniej od miesiąca była w ciąży. Dziś zdjęcie z udziałem Gwit zamieściła Joanna Jabłczyńska, która również pojawiła się w formacie. Przyszła mama zapozowała do ujęcia w nietypowej kreacji. Miała na sobie jednoczęściowy, czerwony i bardzo obcisły strój, który doskonale wyeksponował jej ciążowe kształty.

Gdy umawiamy się na wspólne wyjście… każdy z nas ma taką koleżankę (@dominikagwit) kończę już mój Ford Boyard’owy spam, pięknie dziękując @viaplaypl za tę przygodę. Myślę, że było widać, iż bawiłam się przednie a ten program jest stworzony dla takich osób jak ja. Poznałam cudowne osoby, zobaczyłam ciekawe miejsca i po programie stwierdzam, że teraz na rowerze to już zrobiłam wszystko. Oglądaliście? – Asia zdradziła w opisie wspólnej fotki.

Na zdjęciu oprócz Joanny i Dominiki widać też Anię Rusowicz Romę Gąsiorowską.

Jak podoba się wam Dominika Gwit w ciążowym wydaniu?


Dominika Gwit w czerwonym stroju

Dominika Gwit w czerwonym stroju

Dominika Gwit

Dominika Gwit

Dominika Gwit pokazała najnowsze ujęcie

Dominika Gwit pokazała najnowsze ujęcie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×