Szukaj

Dominika Gwit skąpana w musztardowej sukni na imprezie. Żywy kolor podkreślił jej sylwetkę

Dominika Gwit

Dominika Gwit

Dominika Gwit pojawiła się na evencie modowym. Wybrała stylizację, obok której nie można przejść obojętnie. W co się ubrała? 

Obostrzenia związane z pandemią koronawirusa sprawiły, że branżowe imprezy przez jakiś czas się nie odbywały. Zamknięto kina, teatry, zakazano dużych zgromadzeń, odwołano imprezy masowe, w tym wielkie festiwale muzyczne. Na szczęście restrykcje nieco złagodzono, a eventy znów mogą mieć miejsce.

Dominika Gwit na evencie modowym. Jak wyglądała?

Nic więc dziwnego, że niemal na każdej imprezie branżowej chętnie pojawiają się zapraszane na nią gwiazdy. Nie inaczej było w czwartek, gdy jedna z marek zorganizowała event modowy. Wśród zaproszonych gości była m.in. Dominika Gwit, która przebieg całej imprezy skrupulatnie relacjonowała w sieci.

Aktorka nie tylko informowała o wydarzeniu swoich fanów, ale także pozowała przed obiektywami fotoreporterów. Na tę okazję wybrała przepiękną stylizację. Ubrała się w musztardową sukienkę w białe wzory. Żywy kolor podkreślił jej sylwetkę. Do kreacji dobrała torebkę w czarną kratę, a także czarne buty. Postawiła na wyrazisty makijaż, a także rozpuszczone włosy.

Nie da się ukryć, że Dominika prezentowała się wspaniale, a sukienka, którą wybrała, doskonale wpisuje się w jesienne trendy.

Zdjęcia w galerii.

Oszuści żerują na Dominice Gwit. Jak chcą na niej zarobić?

Warto wspomnieć, że Gwit na swoim Instagramie nie tylko odsłania kulisy życia prywatnego. Jakiś czas temu w jednym z postów ostrzegła fanów przed oszustami. Chociaż gwiazda nie wyraziła na to zgody, została twarzą środków na odchudzanie. Oszuści w przykry sposób żerują na jej chorobie.

Aktorka wydała oświadczenie, w którym odcina się od całej sytuacji:

Uwaga niebezpieczeństwo! Wszystkie środki na odchudzanie reklamowane moim wizerunkiem, wyskakujące na dziwnych stronach, Facebooku oraz Instagramie, to oszustwo!

Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.


Dominika Gwit na evencie modowym

Dominika Gwit na evencie modowym

Dominika Gwit w żółtej sukni na evencie modowym. Miała piękny makijaż

Dominika Gwit w żółtej sukni na evencie modowym. Miała piękny makijaż

Dominika Gwit w żółtej sukni na evencie modowym

Dominika Gwit w żółtej sukni na evencie modowym

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×