Szukaj

Dominika Gwit – jak wyglądała jako dziecko? Aktorka pokazała niepublikowane dotąd zdjęcia

Dominika Gwit

Dominika Gwit

Dominika Gwit na Instagramie pochwaliła się niepublikowanym wcześniej zdjęciami z dzieciństwa. Jak wyglądała? Fani są zachwyceni.

Dominika Gwit od wielu lat jest związana z aktorstwem. Spełnia się jednak nie tylko występując przed kamerami, ale także w życiu prywatnym. W 2016 roku na jej drodze stanął Wojciech Dunaszewski. Natknęli się na siebie podczas premiery spektaklu w Teatrze Hugonówka w Konstancinie.

Połączyło ich silne uczucie, które zaprowadziło ich przed ołtarz. Para chciała utrzymać uroczystość w tajemnicy. Cały sekret runął jak domek z kart, gdy zdjęciami i filmikami z przyjęcia, zaczęły się dzielić obecne na wydarzeniu gwiazdy. Małżonkowie w tym roku będą świętować trzecią rocznicę ślubu.

Sama zainteresowana zdążyła już zabrać głos. Udziela wywiadów, w których mówi o małżeństwie, pokazuje ślubne fotografie. Jakiś czas temu pochwaliła się niepublikowanymi wcześniej zdjęciami z uroczystości. Warto było na nie czekać aż tyle czasu.

Dominika Gwit w dzieciństwie. Jak wyglądała? Urocze zdjęcia

Gwit stara się być w stałym kontakcie z fanami. To dla nich prowadzi konto na Instagramie, gdzie odsłania wybrane kulisy codzienności. Niedawno podzieliła się wyjątkową wspominkową sesją zrobioną w śniegu. Powstała w momencie, gdy aktorka była małą dziewczynką. Na jednym z nich gwieździe prawdopodobnie towarzyszy mama. Inne przedstawiają jej radosne zabawy w białym puchu.

Aktorka w opisie ujawniła, że dzieli się tymi wspomnieniami nieprzypadkowo. Śnieg, który obserwuje za oknem, skłonił ją do refleksji:

No i znów zima!!! Warszawa cała w śniegu❄❄ u Was też biało? Ten zimowy czas wywołuje we mnie wspomnienia z dzieciństwa, bo takiej zimy naprawdę dawno u nas nie było. Odpaliłam więc stare zdjęcia. Dzięki temu znów mogę poczuć się jak dziecko. Idę robić orła w śniegu, a co!

Internauci w komentarzach zachwycają się ujęciami, piszą, że Dominika Gwit była uroczym dzieckiem:

  • Ale fajne zdjęcia! to są piękne wspomnienia.
  • Takie wspomnienia to balsam na serce, dużo ciepła ślę tej zimy. Jest Pani super kobietą! TAK TRZYMAC!
  • Mamy fajne wspomnienia. Byłaś rozkosznym dzieckiem.

Trudno się nie zgodzić z komentarzami. Ujęcia są naprawdę rozkoszne.


Dominika Gwit pokazała zdjęcia z dzieciństwa

Dominika Gwit pokazała zdjęcia z dzieciństwa

Dominika Gwit pokazała zdjęcia z dzieciństwa

Dominika Gwit pokazała zdjęcia z dzieciństwa

Dominika Gwit pokazała zdjęcia z dzieciństwa

Dominika Gwit pokazała zdjęcia z dzieciństwa

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×