Dominika Gwit reaguje na hejterski komentarz na temat swojego wyglądu. Oj, musiało pójść w pięty

Dominika Gwit

Dominika Gwit

Dominika Gwit pochwaliła się wakacyjnym zdjęciem z mężem. Pośród bardzo pozytywnych komentarzy, pojawił się nieprzyjemny. Jak zareagowała aktorka?

Dominika Gwit popularność zyskała dzięki roli w filmie Galerianki. Zagrała Grubą – przyjaciółkę Mileny, głównej bohaterki. Potem otrzymała kolejne propozycje zawodowe. Wystąpiła m.in. w Przepisie na życie oraz pojawiła się na przesłuchaniach do X-Factora.

Zasłynęła także ze swojej spektakularnej metamorfozy. Kilka lat temu schudła kilkadziesiąt kilogramów. Jednak względy zdrowotne sprawiły, że wróciła do dawnej wagi. Ona jednak jest tak pozytywnie nastawiona do życia i świata, że nie przejmuje się nadwaga i czerpie z życia ile się da. Nie chroni jej to niestety przed nienawistnymi komentarzami w social mediach, których jest aktywną użytkowniczką. Jak Gwit poradziła sobie z hejterką pod jednym z postów?

Dominika Gwit na wakacyjnym zdjęciu z mężem

Dominika Gwit pochwaliła się wakacyjnym zdjęciem z mężem. Jak zawsze jest niezwykle pozytywnie. Widać, że małżonkowie są bardzo szczęśliwi razem, a niedawno świętowali 3. rocznicę, bo 7 lipca 2018 wzięli ślub.

Po całym tygodniu prób w Teatrze, a przed weekendem zapełnionym zdjęciami do filmu „Gdzie diabeł nie może tam baby pośle” CZAS NA RELAKS Z MĘŻEM Wrócił z urlopu, to się muszę nacieszyć. Pięknego popołudnia i weekendu Kochani! Co z tego, że piątek 13stego. To jest piękny dzień!!! – napisała Dominika.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, co nie dziwi, bo Dominika jest bardzo lubiana aktorką, a jej profil obserwuje spora grupa fanów. Pojawiła się jednak i hejterka, która nie powstrzymała się przed zgryźliwością.

Wybacz, ale jak na tak młodą kobietę wyglądasz okropnie – napisała.

Na ten nieprzyjemny wpis zareagowały inne użytkowniczki i stanęły w obronie ulubienicy.

  • Jest pani cudowna i naturalna, bez makijażu, zrobionego nosa, z opuchniętymi oczami. Jest pani pozytywna i mądra i tu boli większość ludzi bo ma pani dystans do siebie a ze jest pani rozpoznawana to hejt sięga bardziej i bardziej…
  • Po prostu zazdrość przemawia przez niektóre „życzliwe”osoby .Wydaje im się ,że jesli ktoś ma więcej kilogramów to w żadnym wypadku nie zasługuje na to żeby mieć szczupłego partnera,być kochanym i potrafić cieszyć sie życiem.
  • Proszę się nie przejmować głupotami. Uwielbiam pania za to , że pozostała soba – piszą.

W końcu głos zabrała sama zainteresowana i zaatakowana Dominika Gwit. Przyznała, że nie zamierza zniżać się do poziomu hejterów.

Takie osoby nie wiedzą, co to szacunek, więc nie warto nawet wchodzić w dyskusję – podsumowała krótko aktorka.

Klasa i dystans, jak zawsze. Musiało pójść w pięty.


Dominika Gwit z mężem

Dominika Gwit z mężem

Dominika Gwit

Dominika Gwit

Dominika Gwit - Dzień Kobiet 2021

Dominika Gwit - Dzień Kobiet 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×