Dominika Gwit zachwyca nową fryzurą. Przed porodem postawiła na ostre cięcie. Tak krótkich włosów jeszcze nie miała!

Dominik Gwit

Dominik Gwit

Dominika Gwit w oczekiwaniu na narodziny pierwszego dziecka udała się do fryzjera. Gwiazda zdecydowała się na spektakularną metamorfozę. Po odważnym cięciu zachwyca fryzurą. Jak teraz wygląda?

Dominika Gwit spodziewa się narodzin pierwszego dziecka. Aktorka już latem poinformowała, że zostanie mamą. Nie ukrywała swojego wielkiego szczęścia i wrzuciła do sieci zdjęcie w objęciach męża wprost z kliniki, która opiekuje się nią w ciąży. Pokazała też kadr z badania USG. Przyznała, że było to jej wielkie marzenie, a o potomstwo starali się przez kilka lat. Pomimo licznych schorzeń Dominice udało się doczekać, tego, na co czekała od tylu lat.

Podekscytowana swoim stanem gwiazda na bieżąco relacjonuje fanom, co dzieje się w kolejnych tygodniach ciąży. Już dawno wpadła w zakupowy szał. Na maluszka czeka już całkiem pokaźna wyprawka. Przyszła mama przygotowała już pokoik, wózek i wszelkie niezbędne akcesoria. W końcówce ciąży zrezygnowała też z pracy i poświęca czas na odpoczynek.

Nie zabrakło też wizyty u fryzjera!

Dominika Gwit w nowej fryzurze. Jak wygląda?

Dominika Gwit to bardzo aktywna przyszła mama, a do 7. miesiąca ciąży pracowała w teatrze i jeździła ze spektaklami. Na kilka tygodni przed rozwiązaniem postanowiła odpocząć i przygotować się w pełni na powitanie synka. Chociaż od samego początku ciąży chwali się kolejnymi jej etapami i szczegółami oczekiwania na maluszka, to wiadomo, że nie zdradzi imienia chłopca publicznie i nie pokaże w sieci jego wizerunku, o czym zdecydowali razem z mężem.

Nie pokażemy ani twarzy dziecka, ani nie zdradzimy imienia. Mogę dużo o tym mówić, ale nie będę pokazywać dziecka, to nasza prywatna sprawa – przyznała w rozmowie z Pudelkiem, którego właścicielem jest wp.pl.

Ciężarna aktorka nie zapomina o swoich przyjemnościach, a oczekiwanie na poród postanowiła umilić sobie wizytą u fryzjera i metamorfozą. Zdecydowała się na odświeżenie koloru i odważne cięcie. Mocno skróciła włosy i zdecydowała się na dłuższą grzywkę, którą zaczesuje na bok.

Zdjęcia z metamorfozy Dominiki zobaczycie w naszej galerii. Jak wam się podoba?


Dominika Gwit u fryzjera

Dominika Gwit u fryzjera

Dominika Gwit u fryzjera

Dominika Gwit u fryzjera

Dominika Gwit u fryzjera

Dominika Gwit u fryzjera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×