Dominika Gwit pokazała twarz synka: „Jedno zdjęcie, a tyle radości”. Od początku nie ukrywa wizerunku dziecka

Dominika Gwit pokazała twarz dziecka

Dominika Gwit pokazała twarz dziecka

Dominika Gwit zdecydowała się pokazać fanom zdjęcie swojego synka. Nie ukrywa ekscytacji. Jak wygląda maluszek?

Dominika Gwit jakiś czas temu przekazała informację o tym, że jest w ciąży. Przy tej okazji zapozowała do zdjęcia z mężem, Wojciechem Dunaszewskim.

Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi – napisała.

Radość była tym większa, że zajście w ciążę nie było łatwe dla aktorki, bo długo walczyła z niepłodnością, którą spowodowała choroba autoimmunologiczna.

Od czerech lat się poważnie leczę na swoje immunologiczne choroby, m.in. na niepłodność, która z tych immunologicznych, bardzo ciężkich chorób, które mam, wynika. Udało się, nagle, niespodziewanie, udało się, jesteśmy w ciąży, to już trwa kilkanaście tygodni. Jesteśmy zdrowi, wszystko jest w porządku. Bardzo się modliliśmy, leczyliśmy się bardzo, ja głównie i przyniosło to efekty – wyjawiła przy innej okazji.

Teraz chętnie dzieli się z fanami swoją radością. Zdradza coraz więcej szczegółów z czau oczekiwania, a we wtorek pokazała twarz synka, bo płeć dziecka nie stanowi już tajemnicy.

Dominika Gwit pokazała twarz synka

We wtorek Dominika Gwit wybrała się na badania kontrolne i to właśnie tam wykonała  zdjęcie nienarodzonego jeszcze dziecka w nowoczesnej technologii. Nie urywała ekscytacji:

Jedno zdjęcie , a tyle radości! Dziś zrobiłam piękne zdjęcie naszemu Synkowi na najnowszym sprzęcie , na którym widać Dziecko w obrazie 5D. Od wczoraj działa już druga w Warszawie placówka Royal Clinic na ulicy Ordona 5 . Najlepsi lekarze , najlepszy sprzęt. Jestem bardzo szczęśliwa, bo nasz chłopiec jest zdrowy i już niebawem będzie z nami !
#szczęście #ciąża – napisała.

Pod postem nie brakuje komplementów dla przyszłej mamy:

  • Ale pięknie wyglądasz, służy Ci ten stan! Ściskam mocno i zdrówka dla Was – napisała Anna Powierza.
  • A Wy wyglądacie cudnie – Ela Romanowska.
  • Będziecie najlepszymi rodzicami!
  • Moje gratulacje cieszę się Waszym szczęściem – czytamy.

Co ciekawe, w jednej z sesji Q&A Dominika zastrzegła, że podęli z mężem decyzje, że nie będą pokazywać twarzy synka. Zdjęcie znajdziecie w naszej galerii.


Dominika Gwit pokazała twarz dziecka

Dominika Gwit pokazała twarz dziecka

Dominika Gwit pokazała twarz dziecka

Dominika Gwit pokazała twarz dziecka

Dominika Gwit w czerwonym stroju

Dominika Gwit w czerwonym stroju

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×