Szukaj

Dominika Gwit pokazała serie cudnych fotek ze swojego dzieciństwa! Te zdjęcia przejdą do historii! Internauci osłupieli z wrażenia!

Dominika Gwit z okazji Dnia Dziecka pochwaliła się fenomenalną kolekcją swoich zdjęć z dzieciństwa. Celebrytka swoją galerią wywołała prawdziwe gradobicie w sieci. Internauci nie byli dla niej zbyt łaskawi.

1 czerwca wszystkie dzieci świata świętują Dzień Dziecka. Okazuje się, że w Polsce świętowali także dorosłe gwiazdy i celebryci, którzy zasypali internet swoimi zdjęciami z dzieciństwa. Do internetowego albumu celebryckiego dołączyła także Dominika Gwit, która dopieściła swoich fanów całą galerią słodkich fotek z dzieciństwa. Możemy więc podziwiać małą Dominiczkę w wózeczku, na śniegu z rodzicami, jak również na krzesełku z lodem w ręku.

Do zdjęć Gwit dołączyła miłe  życzenia dla internautów z okazji Dnia Dziecka.

Prawdziwej czystej dziecięcej radości Wam życzę! I pięknej nieskalanej Miłości!! Takiej jak ma każde dziecko!!! Na całe życie Wam życzę!!! Dziś! W Dzień Dziecka!!! Ps. Nic się nie zmieniłam prawda – napisała Dominika

Zdjęcia Dominiki na długo zapadną w pamięci jej fanom, szczególnie jedna z fotek cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Słodka mała Dominika siedzi na krzesełku w pasiastym ubranku z lodem w ręku. Fani byli oczarowani swoją idolką, natychmist skomentowali fotki.

  • Zdjęcie z lodem sztos
  • Ale super zdjęcia kochana Domi malutka
  • Druga fotka z lodem – kozak
  • Już wtedy się zaczęło ( tycie )

Jak wam się podoba malutka Dominisia?

Dominika Gwit przebrała się za seksowną pielęgniarkę! Jej dekolt rozpalił fanów do czerwoności

Dominika Gwit była w “X-Factorze”! Zachwyciła całe jury, ale TVN nie pokazał jej występu! Dlaczego?

Dominika Gwit zachwyciła fanów szczuplejszą sylwetką! Kiedy udało się jej zrzucić kilka kilogramów?

 


Dominika Gwit w dzieciństwie

Dominika Gwit w dzieciństwie

Dominika Gwit w dzieciństwie

Dominika Gwit w dzieciństwie

Dominika Gwit w dzieciństwie

Dominika Gwit w dzieciństwie

×