Dominika Gwit pokazała się w sukience pierwszy raz po porodzie. Młoda mama wygląda kwitnąco i błyskawicznie wraca do formy

Dominika Gwit pokazała się w sukience

Dominika Gwit pokazała się w sukience

Dominika Gwit niedawno urodziła synka. W sobotę postanowiła, że czas z wygodnego dresu przerzucić się na sukienkę. Jak wygląda aktorka?

Dominika Gwit bardzo długo walczyła, żeby zostać mamą. Aktorka zmagała się z niepłodnością, którą wywołały choroby immunologiczne, z którymi się zmaga. Szczegółami swoich doświadczeń w tym temacie, podzieliła się z fankami.

My też przeszliśmy bardzo wiele. Nie będę opowiadać, co, każdy wie, kto walczy, jak wiele trzeba przejść. Udało się, nagle, niespodziewanie, udało się, jesteśmy w ciąży, to już trwa kilkanaście tygodni. Jesteśmy zdrowi, wszystko jest w porządku. Bardzo się modliliśmy, leczyliśmy się bardzo, ja głównie i przyniosło to efekty. Walka nie jest łatwa, leczenie nie jest łatwe, przechodzę przez nie właściwie cały czas przecież, bo mój zespół metaboliczny nie zniknął i nigdy nie zniknie […]. Mam wiadomości od ludzi, którzy walczą już 10 lat, 5 lat, 12 lat i cały czas mają nadzieję, a ta moja dzisiejsza informacja bardzo ich podbudowała – zdradziła.

W końcu jednak zaszła w upragnioną ciążę, a synek aktorki, którego imienia nie podała, przyszedł na świat 18 stycznia. Dumna mama dzień później pochwaliła się tym faktem na Instagramie.

Jesteś i czynisz nas najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Niech Cię Bóg błogosławi Synku. Kochamy Cię i zawsze przy Tobie będziemy. Mama i Tata – napisała.

W sobotę Dominika stwierdziła, że czas wyjść z dresów i nałożyła sukienkę. Pokazała fanom, jak wygląda po porodzie.

Dominika Gwit pokazała figurę po porodzie

Dominika Gwit po krótkim czasie, kiedy dochodziła do siebie po porodzie, postanowiła, że czas wrócić do nieco bardziej eleganckich ubrań i z dresu przebrała się w sukienkę.

Wyszłam z dresów ☺️ Wiosno – czekam  #wiosnogdziejesteś #sukieneczka #tulipany #uśmiech #młodamama #czynapewnotakamłoda – napisała.

W relacji Dominika powiedziała, że sukienka, którą ma na sobie, to ta, w której w sierpniu ogłaszała ciążę. Młoda mama wygląda kwitnąco. Nie da się ukryć, że upragnione macierzyństwo służy Dominice. Widać także, że bardzo szybko wraca do formy.

  • Śliczna ta sukienka,a promieniejąca szczęściem dziewczyną w niej jeszcze fajniejsza!A dresy nie są takie złe,ja do pracy w domu i ogrodzie też ich używam.
  • Widać ogrom szczęścia pomimo zmęczenia. Wszystkiego dobrego dla młodych rodziców i maluszka.
  • Pięknie wyglądasz, macierzyństwo Ci służy.
  • No Dominiczko wyglądasz kwitnąco – piszą internauci.

Zdjęcia w naszej galerii.


Dominika Gwit pokazała się w sukience pierwszy raz po porodzie

Dominika Gwit pokazała się w sukience pierwszy raz po porodzie

Dominika Gwit pokazała synka

Dominika Gwit pokazała synka

Dominika Gwit pokazała synka

Dominika Gwit pokazała synka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×